reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Do lekarza. Też mam dziś kolejne wyniki badania w moczu i są kijowe więc czekam na teleporadę :/ No kicha straszna :( Bardzo się martwię :( Bo już jeden lek dostałam a nie pomógł :(

W ogóle musze się pożalić. Cukry mi wychodzą złe, czuję się dobrze, ale nie mam ochoty jeść, a te cukry teraz to juz powyżej 100 wskakują na czczo mimo, że trzymam dietę. Będę musiała jeszcze bardziej się przyłożyć :( Okropne to jest :( No i te bakterie w moczu dobiły mnie dziś dodatkowo. Myślałam, że to rutynowe sprawdzenie a tu lipa i dalej beznadziejny wynik.
Ściskam mocno, musimy wytrzymać to

Możesz powiedzieć coś o tych cukrach? Bo dzisiaj mam wynik 97 na czczo i tak rozumiem że czeka mnie ta dieta, przeraża mnie to 😭
 
reklama
Dziewczyny bardzo dziękuję za wsparcie 🥰 moje prenatalne wyszły super. Dzidzia zdrowa ! Według usg dziś było 11+6 i termin na 2 lipca :) lekarz się skłania w kierunku dziewczynki, ale to jeszcze za szybko
Wow ty już po prenatalnych 🤩 , ja ( i parę tutejszych babek ) mam termin na 22 czyli za 5dni. Już się doczekać nie mogę a na bank jak już przyjdzie ten dzień to od rana będę w totalnym stresie.
 
Wow ty już po prenatalnych 🤩 , ja ( i parę tutejszych babek ) mam termin na 22 czyli za 5dni. Już się doczekać nie mogę a na bank jak już przyjdzie ten dzień to od rana będę w totalnym stresie.
Chyba przed tak ważnym badaniem się nie da nie stresować:( ale będzie na bank dobrze! Będę trzymać kciuki ❣
 
Sprawdziłam wszystkie najbliższe punkty i wszystko w weekend pozamykane… tez chciałam tak zrobić. Zawsze się podmywam. Nigdy nie miałam problemu z pęcherzem wiec nawet nie wiem na co mam zwrócić uwagę przy objawach. Jak dzwoniłam na ośrodek to pielęgniarka pytała się czy chociaż brzuch mnie boli. Pobolewa mnie podbrzusze od wczorajszego wieczora. Niemoglam zasnąć, ale nie był on na tyle silny żeby zapaliła mi się lampka… myślałam ze taki urok ciąży. Tylko faktycznie jak sobie pomyśle to zawsze ciągnął mnie tak jakby jajnik a nie dół brzucha… umówiłam się do lekarza bo jest piątek i wole być jakkolwiek zabezpieczona niż czekać do poniedziałku.
Najlepiej z naturalnych rzeczy to pić sok z żurawiny i jeść suszona żurawinę. I dużo pić żeby wypłukać .
 
reklama
Do góry