reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny czy któraś się zna, może ma czas i by chciała prowadzić kalendarzyk? Fajnie by było pospisywać która kiedy ma wizyty, badania i termin porodu. Co Wy na to?
 
reklama
Wow ty już po prenatalnych 🤩 , ja ( i parę tutejszych babek ) mam termin na 22 czyli za 5dni. Już się doczekać nie mogę a na bank jak już przyjdzie ten dzień to od rana będę w totalnym stresie.
22.12 to i tak już szybciutko ;) ja mam dopiero na 3.01, więc naczekam się konkretnie.
Powiedzcie Dziewczyny, które robily PAPPE - czy jest jakiś termin najpozniejszy, żeby je wykonać? Ja się zastanawiam, ale chyba zdecyduje się dopiero jak prenatalne wyjdą wątpliwe (mam w 12+6). Myślicie że to nie za późno na pappe?
 
Dziewczyny jednak mnie przeczucie nie myliło mam nadzieje ze będę ostatnia która was opuszcza ... liczyłam na cud ale niestety. Byłam dziś u dwóch lekarzy dodatkowo w prywatnej klinice od in vitro ... i wg niej nastawiać się ze ciąża uda się. Zle się rozwija za wolno i niema co sir łudzić - biologi się nie oszuka. Jutro jadę jeszcze raz podjąć decyzje z lekarzem - czy jeszcze tydzień brać leki i obserwować czy odstawić i liczyć ze samo się oczyści. Trochę wewnętrznie przerażona jestem ze dalej jest widoczny puls a w tym kraju nie wróży mi to dobrze. Ale trzymam za was kciuki ! I oby jak najmniej złych wiadomości ;)
Bardzo bardzo mi przykro! Bądź dzielna i silna!
 
Ja pewnie w tej okolicy (a może ciut szybciej) będę miała cc
U mnie w rodzinie koniec czerwca (od 19) to jest masakra :D codziennie prawie ktoś ma urodziny - brat cioteczny, brat mamy, dziadek, mama, ja i paru innych :D jak jeszcze Dzidzia się wstrzeli to wesoło bedzie... dodam, że miedzy nami duże odległości i pojechać do kogos na urodziny to ok 300akm w jedną stronę.
 
reklama
Do góry