reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama

Załączniki

  • CABBD34F-31BD-4E57-BF09-7FB3F47C4118.jpeg
    CABBD34F-31BD-4E57-BF09-7FB3F47C4118.jpeg
    60,8 KB · Wyświetleń: 40
  • CCBE7D72-C13F-41C0-BFCF-9C08B7D1FB46.jpeg
    CCBE7D72-C13F-41C0-BFCF-9C08B7D1FB46.jpeg
    80,1 KB · Wyświetleń: 39
  • CE0A7C93-3F6F-4920-A2D0-889051707BA5.jpeg
    CE0A7C93-3F6F-4920-A2D0-889051707BA5.jpeg
    61,4 KB · Wyświetleń: 39
Hej dziewczyny witamy się bo też wychodzi z om termin na 21.07. 😘 beta wiem że wskazuje ciążę ale ja nie rozumiem zupelnie co oznaczają wyniki niżej 🤷 ktoś podpowie
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-11-09-22-14-21-585_cn.wps.moffice_eng.jpg
    Screenshot_2021-11-09-22-14-21-585_cn.wps.moffice_eng.jpg
    158,4 KB · Wyświetleń: 66
Hej dziewczyny witamy się bo też wychodzi z om termin na 21.07. [emoji8] beta wiem że wskazuje ciążę ale ja nie rozumiem zupelnie co oznaczają wyniki niżej [emoji1745] ktoś podpowie

Jest dodanie bhcg jest ładny progesteron, a na te normy nie patrz ważny jest przyrost nie one. Gratuluje i spokojnych 9 miesięcy! [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny! I ja tu zagoszcze mam nadzieje na dluzej :) dlugo starałam sie o zajscie w ciaże, nigdy nie mialam cyklu krótszego niż 30 dni - a w ostatnim cyklu owulacja nagle stwierdziła że bedzie wcześniej - także 22 dnia cyklu już miałam pozytywny wynik testu (7 dni przed spodziewaną miesiączką). Beta przyrasta ładnie, progesteron ok. Jednak nie do końca potrafię się cieszyć, ponieważ paraliżuje mnie strach że jednak to się nie uda, że coś nie będzie ok, że ten okres dostanę jednak w terminie. Caly czas mam bole brzucha, kłócie. Lekarz mówi że to normalne, ale nie potrafię jakoś wyluzować :( jestem wykończona, bo juz 3 dzien nie śpię. Jak u was ze stresem? Macie też takie bóle brzucha?
 
Hej dziewczyny! I ja tu zagoszcze mam nadzieje na dluzej :) dlugo starałam sie o zajscie w ciaże, nigdy nie mialam cyklu krótszego niż 30 dni - a w ostatnim cyklu owulacja nagle stwierdziła że bedzie wcześniej - także 22 dnia cyklu już miałam pozytywny wynik testu (7 dni przed spodziewaną miesiączką). Beta przyrasta ładnie, progesteron ok. Jednak nie do końca potrafię się cieszyć, ponieważ paraliżuje mnie strach że jednak to się nie uda, że coś nie będzie ok, że ten okres dostanę jednak w terminie. Caly czas mam bole brzucha, kłócie. Lekarz mówi że to normalne, ale nie potrafię jakoś wyluzować :( jestem wykończona, bo juz 3 dzien nie śpię. Jak u was ze stresem? Macie też takie bóle brzucha?

Mnie pobolewał dość mocno szczególnie w zeszłym tygodniu, teraz mniej chociaż też raz na jakiś czas zaboli, nie ma się co jakoś stresować chociaż sama się stresuje, więc łatwo powiedzieć ciężej zrobić. U mnie też pierwsza pozytywna beta 5,2 była w 22 dc w piątek mam pierwszą wizytę [emoji4] Mam nadzieje, że jest wszystko w porządku i trzymam mocno kciuki, żeby u Ciebie też tak było - musi! [emoji3515]
 
Odpoczywaj, będzie wszystko dobrze. W pierwszej ciąży też miałam krwiaka i plamiłam. Byłam przerażona ale dostałam duhpaston i teraz mam w domu 21 miesiecznego łobuziaka😁🥰
 
Hej dziewczyny! I ja tu zagoszcze mam nadzieje na dluzej :) dlugo starałam sie o zajscie w ciaże, nigdy nie mialam cyklu krótszego niż 30 dni - a w ostatnim cyklu owulacja nagle stwierdziła że bedzie wcześniej - także 22 dnia cyklu już miałam pozytywny wynik testu (7 dni przed spodziewaną miesiączką). Beta przyrasta ładnie, progesteron ok. Jednak nie do końca potrafię się cieszyć, ponieważ paraliżuje mnie strach że jednak to się nie uda, że coś nie będzie ok, że ten okres dostanę jednak w terminie. Caly czas mam bole brzucha, kłócie. Lekarz mówi że to normalne, ale nie potrafię jakoś wyluzować :( jestem wykończona, bo juz 3 dzien nie śpię. Jak u was ze stresem? Macie też takie bóle brzucha?
Ja tez już myślałam, że się nie udało, bo bolał mnie brzuch i plecy, właśnie jak na @ krótko przed jej terminem. Do tego byłam strasznie nerwowa. Zrobiłam test i ku mojemu zaskoczeniu pojawiły się dwie kreseczki a już spisywałam ten cykl na straty.
 
reklama
Odpoczywaj, będzie wszystko dobrze. W pierwszej ciąży też miałam krwiaka i plamiłam. Byłam przerażona ale dostałam duhpaston i teraz mam w domu 21 miesiecznego łobuziaka😁🥰
Po wczorajszym dniu powiem ci ... że to najgłupsza rzecz jaką można sobie zrobić, czyli chodzić dalej do pracy jak gdyby nigdy nic wiedząc, że jest to fizyczna charówka gdzie pracuje całe ciało ( dźwiganie, schylanie się i podnoszenie, układanie palet czy kto tam co ma w swojej pracy ) ... Człowiek sam sobie krzywdę robi.
 
Do góry