reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Niestety ja dziewczyny będę musiała się z Wami pożegnać.. jestem załamana ale niestety znów tym razem nie zostanę mama.. byłam dziś u lekarza, z OM dzisiaj jest 6t2d niestety w macicy nie ma pęcherzyka ciążowego ani zarodka ani niczego co by na tą ciążę wskazywało. Lekarza podejrzewa ciążę pozamaciczna, mam jutro zrobić betę i w piątek powtórzyć. Jeśli okaże się że nie ma prawidłowego przyrostu to mam się udać od razu do szpitala i w razie jakichkolwiek krwawień i bóli również. Ale całym sercem jestem z Wami, cieszę się z Waszego szczęścia, rośnijcie zdrowo i czekajcie na swoje małe pociechy! [emoji3590] Mam nadzieję że i ja kiedyś doczekam się swojego dzidziusia a napewno będę o to walczyć [emoji4] Trzymajcie się!
Trzymaj się kochana [emoji110][emoji110] na pewno doczekasz tego pięknego dnia kiedy zostaniesz mama.[emoji8]
 
reklama
Niestety ja dziewczyny będę musiała się z Wami pożegnać.. jestem załamana ale niestety znów tym razem nie zostanę mama.. byłam dziś u lekarza, z OM dzisiaj jest 6t2d niestety w macicy nie ma pęcherzyka ciążowego ani zarodka ani niczego co by na tą ciążę wskazywało. Lekarza podejrzewa ciążę pozamaciczna, mam jutro zrobić betę i w piątek powtórzyć. Jeśli okaże się że nie ma prawidłowego przyrostu to mam się udać od razu do szpitala i w razie jakichkolwiek krwawień i bóli również. Ale całym sercem jestem z Wami, cieszę się z Waszego szczęścia, rośnijcie zdrowo i czekajcie na swoje małe pociechy! ❤️ Mam nadzieję że i ja kiedyś doczekam się swojego dzidziusia a napewno będę o to walczyć 😊 Trzymajcie się!
Bardzo mi przykro…
Wierze ze uda się niebawem i będzie wszystko w porzadku…
 
Niestety ja dziewczyny będę musiała się z Wami pożegnać.. jestem załamana ale niestety znów tym razem nie zostanę mama.. byłam dziś u lekarza, z OM dzisiaj jest 6t2d niestety w macicy nie ma pęcherzyka ciążowego ani zarodka ani niczego co by na tą ciążę wskazywało. Lekarza podejrzewa ciążę pozamaciczna, mam jutro zrobić betę i w piątek powtórzyć. Jeśli okaże się że nie ma prawidłowego przyrostu to mam się udać od razu do szpitala i w razie jakichkolwiek krwawień i bóli również. Ale całym sercem jestem z Wami, cieszę się z Waszego szczęścia, rośnijcie zdrowo i czekajcie na swoje małe pociechy! ❤️ Mam nadzieję że i ja kiedyś doczekam się swojego dzidziusia a napewno będę o to walczyć 😊 Trzymajcie się!
Trzymaj się kochana! 😢😢
Jeszcze będzie pięknie...
 
Niestety ja dziewczyny będę musiała się z Wami pożegnać.. jestem załamana ale niestety znów tym razem nie zostanę mama.. byłam dziś u lekarza, z OM dzisiaj jest 6t2d niestety w macicy nie ma pęcherzyka ciążowego ani zarodka ani niczego co by na tą ciążę wskazywało. Lekarza podejrzewa ciążę pozamaciczna, mam jutro zrobić betę i w piątek powtórzyć. Jeśli okaże się że nie ma prawidłowego przyrostu to mam się udać od razu do szpitala i w razie jakichkolwiek krwawień i bóli również. Ale całym sercem jestem z Wami, cieszę się z Waszego szczęścia, rośnijcie zdrowo i czekajcie na swoje małe pociechy! ❤️ Mam nadzieję że i ja kiedyś doczekam się swojego dzidziusia a napewno będę o to walczyć 😊 Trzymajcie się!
Trzymaj się i nie poddawaj :*
 
24 dc 11,47
26 dc 40,07 - tu powinnam dostac @
Dziś jest jakby 29 dc i czekam na wynik kolejnej…
A to spokooooojnie!
U mnie w 24dc było 4,4
W 25dc 18,7
26dc 35,9
Później zrobiłam bo panikowalam w 4+5tc (33dc) 1362
I dziś ostatni raz przed powiedzeniem rodzicom 5+3 (38dc) 9358
Więc za dwa tygodnie też będziesz miała taka ładna;)
 
A to spokooooojnie!
U mnie w 24dc było 4,4
W 25dc 18,7
26dc 35,9
Później zrobiłam bo panikowalam w 4+5tc (33dc) 1362
I dziś ostatni raz przed powiedzeniem rodzicom 5+3 (38dc) 9358
Więc za dwa tygodnie też będziesz miała taka ładna;)
Matko ja w 25dc 215 😲 jutro idę znów więc zobaczymy.
 
Niestety ja dziewczyny będę musiała się z Wami pożegnać.. jestem załamana ale niestety znów tym razem nie zostanę mama.. byłam dziś u lekarza, z OM dzisiaj jest 6t2d niestety w macicy nie ma pęcherzyka ciążowego ani zarodka ani niczego co by na tą ciążę wskazywało. Lekarza podejrzewa ciążę pozamaciczna, mam jutro zrobić betę i w piątek powtórzyć. Jeśli okaże się że nie ma prawidłowego przyrostu to mam się udać od razu do szpitala i w razie jakichkolwiek krwawień i bóli również. Ale całym sercem jestem z Wami, cieszę się z Waszego szczęścia, rośnijcie zdrowo i czekajcie na swoje małe pociechy! ❤️ Mam nadzieję że i ja kiedyś doczekam się swojego dzidziusia a napewno będę o to walczyć 😊 Trzymajcie się!

Bardzo mi przykro i mocno cie tule. Kochana jestes ze mimo swojej sytuacji zyczysz nam wszystkim jak najlepiej.
A moze jest jeszcze nadzieja? Moze slaby sprzet lub operator?
Daj znac jak wyjda te bety.
 
reklama
Do góry