reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Niestety ja dziewczyny będę musiała się z Wami pożegnać.. jestem załamana ale niestety znów tym razem nie zostanę mama.. byłam dziś u lekarza, z OM dzisiaj jest 6t2d niestety w macicy nie ma pęcherzyka ciążowego ani zarodka ani niczego co by na tą ciążę wskazywało. Lekarza podejrzewa ciążę pozamaciczna, mam jutro zrobić betę i w piątek powtórzyć. Jeśli okaże się że nie ma prawidłowego przyrostu to mam się udać od razu do szpitala i w razie jakichkolwiek krwawień i bóli również. Ale całym sercem jestem z Wami, cieszę się z Waszego szczęścia, rośnijcie zdrowo i czekajcie na swoje małe pociechy! ❤️ Mam nadzieję że i ja kiedyś doczekam się swojego dzidziusia a napewno będę o to walczyć 😊 Trzymajcie się!
Przykro mi :(
 
Ja dziś bardzo wcześnie wstałam bo się bardzo stresuje. Po 1 betą na która idę za chwilę a po 2 wizyta u lekarza. Ciekawa jestem czy wyśle mnie na l4. Mój zawód jest taki po środku. Kurier- nie wiadomo na co trafie np. Wczoraj miałam 2 paczki a w nich po 2x felgi stalowe. Do tego gibanie 200 metrów i wjazd na 4 piętro. Na szczęście więcej jest lżejszych. Ale zaraz będzie woow bo idą święta. Sama nie wiem co robić.
Będzie dobrze, myślę, że dostaniesz l4.
 
Dziewczyny ja już po wizycie u lekarza. Nie dała mi żadnych lekow. Zrobiła USG ale niestety jeszcze nic nie widać oprócz dużego endometrium. W jajnikach nic nie ma więc to jest plus. Czekam na wyniki bety. Ale mam jakieś złe przeczucia. L4 nie mam bo defekto ciąży jesze nie ma. Mam wrócić za 10 dni. 😞
 
Dziewczyny badałam betę ostatnio 29.10 - wynik był 235, a dzisiaj 11133. Wiadomo, ważny przyrost, ale wpisuje w kalkulator i pokazuje, ze ok od tego 29.10 przyrost. Czekam na piątkowy wynik :) na szczęście sa szybko. Trochę sie uspokoiłam :))
Przepraszam ale pozwoliłam sobie też wpisać w kalkulatorze Bety Twój przyrost i też pokazało mi , że masz przyrost prawidłowy w normie 😊😉

Uważaj na siebie i nie rób nic fizycznie na siłę.
 
reklama
Do góry