reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Niestety ja dziewczyny będę musiała się z Wami pożegnać.. jestem załamana ale niestety znów tym razem nie zostanę mama.. byłam dziś u lekarza, z OM dzisiaj jest 6t2d niestety w macicy nie ma pęcherzyka ciążowego ani zarodka ani niczego co by na tą ciążę wskazywało. Lekarza podejrzewa ciążę pozamaciczna, mam jutro zrobić betę i w piątek powtórzyć. Jeśli okaże się że nie ma prawidłowego przyrostu to mam się udać od razu do szpitala i w razie jakichkolwiek krwawień i bóli również. Ale całym sercem jestem z Wami, cieszę się z Waszego szczęścia, rośnijcie zdrowo i czekajcie na swoje małe pociechy! ❤️ Mam nadzieję że i ja kiedyś doczekam się swojego dzidziusia a napewno będę o to walczyć 😊 Trzymajcie się!
Bardzo mi przykro😥
 
reklama
Dzięki za podniesienie troszkę na duchu - niby wiem, że takie objawy są normalne, ale jak mi powiedziałyście, że też tak macie to mi lepiej ❤
 
Ja dziś bardzo wcześnie wstałam bo się bardzo stresuje. Po 1 betą na która idę za chwilę a po 2 wizyta u lekarza. Ciekawa jestem czy wyśle mnie na l4. Mój zawód jest taki po środku. Kurier- nie wiadomo na co trafie np. Wczoraj miałam 2 paczki a w nich po 2x felgi stalowe. Do tego gibanie 200 metrów i wjazd na 4 piętro. Na szczęście więcej jest lżejszych. Ale zaraz będzie woow bo idą święta. Sama nie wiem co robić.
 
Ja dziś bardzo wcześnie wstałam bo się bardzo stresuje. Po 1 betą na która idę za chwilę a po 2 wizyta u lekarza. Ciekawa jestem czy wyśle mnie na l4. Mój zawód jest taki po środku. Kurier- nie wiadomo na co trafie np. Wczoraj miałam 2 paczki a w nich po 2x felgi stalowe. Do tego gibanie 200 metrów i wjazd na 4 piętro. Na szczęście więcej jest lżejszych. Ale zaraz będzie woow bo idą święta. Sama nie wiem co robić.
Nie stresuj się:)
Na pewno będzie dobrze:) a na L4 w ciąży tez jest fajnie :)
Można się zając w końcu sobą :)

Daj znac jak beta i jak po wizycie:)
 
reklama
Do góry