reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Czesc dziewczyny, wykonalam test 2 dni temu i wyszedl pozytywny. Mam mieszane uczucia bo jestem po kilku poronieniach w ciagu ostatnich 4 lat. Nawet nie chce isc do lekarza. Bylismu przygotowani na in vitro z komorka dawczyni a tu taka niespodzianka... A wczesniej caly rok nic.
Prosze doradzcie cos, czy ktoras miala podobna sytuacje?
Dzieki
 
Czesc dziewczyny, wykonalam test 2 dni temu i wyszedl pozytywny. Mam mieszane uczucia bo jestem po kilku poronieniach w ciagu ostatnich 4 lat. Nawet nie chce isc do lekarza. Bylismu przygotowani na in vitro z komorka dawczyni a tu taka niespodzianka... A wczesniej caly rok nic.
Prosze doradzcie cos, czy ktoras miala podobna sytuacje?
Dzieki
Idź jutro zrobić badanie beta hcg i powtórz za 48h. Jeśli będzie przyrost nie mniejszy niż 66% to prawdopodobnie wszystko ok. Tylko szybko wtedy do ginekologa to pewnie dostaniesz leki na podtrzymanie ciąży 🙂
 
@Cactus1 to odpoczywaj i dbaj o Was :)

Ale macie piękne te bety…
Moje takie małe były, aż się boje ze nic z tego nie wyjdzie…
Zrobiłam jeszcze test ciążowy żeby zobaczyc czy kreska ciemniejsza ale nadal nie dorównuje tej testowej:(
 
@Cactus1 to odpoczywaj i dbaj o Was :)

Ale macie piękne te bety…
Moje takie małe były, aż się boje ze nic z tego nie wyjdzie…
Zrobiłam jeszcze test ciążowy żeby zobaczyc czy kreska ciemniejsza ale nadal nie dorównuje tej testowej:(
Spokojnie. Moja pierwsza to było 3,3 😂 to byl piatek. Beta z pon juz byla 34, na drugi dzien 60. I tak pozniej juz poszlo ☺️
 
@Cactus1 to odpoczywaj i dbaj o Was :)

Ale macie piękne te bety…
Moje takie małe były, aż się boje ze nic z tego nie wyjdzie…
Zrobiłam jeszcze test ciążowy żeby zobaczyc czy kreska ciemniejsza ale nadal nie dorównuje tej testowej:(
Nie martw się na zapas🙂 beta Ci rośnie a to najważniejsze!! Może sprawdź jeszcze w piątek, wtedy to już na pewno będzie dużo większa
 
reklama
Niestety ja dziewczyny będę musiała się z Wami pożegnać.. jestem załamana ale niestety znów tym razem nie zostanę mama.. byłam dziś u lekarza, z OM dzisiaj jest 6t2d niestety w macicy nie ma pęcherzyka ciążowego ani zarodka ani niczego co by na tą ciążę wskazywało. Lekarza podejrzewa ciążę pozamaciczna, mam jutro zrobić betę i w piątek powtórzyć. Jeśli okaże się że nie ma prawidłowego przyrostu to mam się udać od razu do szpitala i w razie jakichkolwiek krwawień i bóli również. Ale całym sercem jestem z Wami, cieszę się z Waszego szczęścia, rośnijcie zdrowo i czekajcie na swoje małe pociechy! ❤️ Mam nadzieję że i ja kiedyś doczekam się swojego dzidziusia a napewno będę o to walczyć 😊 Trzymajcie się!
 
Do góry