reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja mam masakrę z tarczyca…
Jedna wizyta u endo np około 1
Druga za trzy miesiące 27….
I tak mi skacze od kilku lat…
Czasami dokłada ki do letroxu novothyral i wtedy się normuje…
Mam nadzieje ze jakoś mi się uda w ciąży utrzymać to na stałym poziomie…
Będę musiała często badać…
Mysle, ze moj lekarz cos mi kaze brac. Nie wiem tylko czy czekac do wizyty (za tydzien) czy szukac kogos. Ten do ktorego chodzilam na miejscu niestety zmarl niedawno.
 
Ja tez dzis bete robilam po raz 3.. mialam dac sobie na wstrzymanie i poczekac do wizyty ale nie dawalo mi to spokoju... no i kolo 22 sie okaze w ktorym kierunku to idzie i czy zostane z Wami.

Mi tsh wyszlo 3,3, jutro zapytam o to lekarza, bo do endo termin dopiero za 2 tyg. Ft 3 i ft4 jakos w normie, robilam tez atpo i atg, tez na szczęście w normie.
 
Ja tez dzis bete robilam po raz 3.. mialam dac sobie na wstrzymanie i poczekac do wizyty ale nie dawalo mi to spokoju... no i kolo 22 sie okaze w ktorym kierunku to idzie i czy zostane z Wami.

Mi tsh wyszlo 3,3, jutro zapytam o to lekarza, bo do endo termin dopiero za 2 tyg. Ft 3 i ft4 jakos w normie, robilam tez atpo i atg, tez na szczęście w normie.
Ja juz na szczescie mam wynik. Jesli mozesz to daj jutro znac co Ci powiedzial lekarz o tych tarczycowych wynikach :) Ja widze ze u mnie wszystko poszlo w gore. Parametry w morfologii, ob i crp tez wieksze niz poprzednio.
 
No i dobrze zrobiłaś też bym poszła od razu jakbym miała fizyczną pracę :) Ja nie mam dźwigania żadnego, ale mam odpowiedzialne i stresujące stanowisko i zastanawiam się czy jest to wskazanie to pójścia na zwolnienie, biorąc pod uwagę że jedną ciążę już straciłam. Wiem, że nikt mi nie odpowie na to samo muszę zadecydować, na szczescie teraz mam tydzień urlopu to na spokojnie przemyślę sobie.

Nie chcę tu straszyć, ale czasami stanowiska biurowe mogą być równie obciążające. Pod koniec 2018, na pewnej dużej konferencji związanej z moją firmą jeden z dyrektorów podczas przemówienia zmarł na zawał na naszych oczach. Miał 39 lat. Każda praca potrafi zabijać - więc warto myśleć też o sobie
 
Mogę zapytać jaki masz poziom wit b12? Robiłam sobie miesiąc temu (jeszcze nie wiedząc ze jestem w ciazy), ogólnie popełniłam gafę, bo najpierw przez 5 dni brałam 20 000% dziennego zapotrzebowania, i dopiero wtedy zbadałam poziom 😶 a i tak wyszło mi niecałe 200.. myślę że wynik mam zafałszowany. No ale chciałam Cię zapytać o Twój poziom i jaka dawka suplementujesz. Mój gin jest raczej przeciw jakiejkolwiek suplementacji więc on mi odradza. Chyba zrobię jeszcze raz badanie (teraz nie biorę witaminy) i skonsultuje się z innym ginem, bo przy tym poziomie wit b12 czuje się jak flegma. Doradź mi jeszcze jakie kwasy omega zalecili Ci 😉


Wynik w załączniku:) biorę po prostu jakaś omega 3-6-9, nikt mi nie zalecał, po prostu biorę jako dzienna dawkę witamin;)
 

Załączniki

  • Screenshot_20211109-182513_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211109-182513_Samsung Internet.jpg
    144,2 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry