reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama

Załączniki

  • C2C54A45-FEE1-4AFF-A51A-172C98258FBE.jpeg
    C2C54A45-FEE1-4AFF-A51A-172C98258FBE.jpeg
    80,1 KB · Wyświetleń: 71
  • 6FEA9B71-B830-48F0-99C9-1A97C95AB421.jpeg
    6FEA9B71-B830-48F0-99C9-1A97C95AB421.jpeg
    60,8 KB · Wyświetleń: 67
  • E677369D-D8DA-4794-9E06-0A26A0DF86C8.jpeg
    E677369D-D8DA-4794-9E06-0A26A0DF86C8.jpeg
    61,4 KB · Wyświetleń: 69
7.10 @, owulacja 23/24.10, a implantacja 1.11 🙈 (bolało, a 2 dni później test pozytywny)

Powiedzcie mi czy którąś z was boli brzuch momentami? Bo mnie np w sobotę bardzo (termin @), w niedzielę i poniedziałek było wszystko ok, a dzisiaj znowu pobolewa 😐
Mnie tak pobolewa od niedzieli, a w sobotę miałam termin @…
Nie jest to stały ból, ale Np jak dłużej pochodzę…
Znowu ja 🙄 Czy badałyście tsh, ft3, ft4?
Tak w tym ostatnim cyklu…
Ale ja tez się leczę 10 lat na niedoczynnosc…

Ja pobrałam 3 raz bete i do 22 mam mieć wynik…
Nie wiem czemu się tak stresuje…:/
 
Ja jestem od wielu lat pod opieką endokrynologa. Leczyłam się przed ciążą, w ciąży zwiększałam dawkę bo były gorsze wyniki. Natomiast mój endokrynolog do którego mam zaufanie twierdzi, że kobieta w ciąży powinna mieć poniżej 2 (przed planowaną ciążą też i do 1,5 mi zbijał tsh). Także @CiagleNiewyspana skonsultuj to może. Wyniki nie są złe, ale warto porozmawiać z dobrym endokrynologiem.
 
Ja jestem od wielu lat pod opieką endokrynologa. Leczyłam się przed ciążą, w ciąży zwiększałam dawkę bo były gorsze wyniki. Natomiast mój endokrynolog do którego mam zaufanie twierdzi, że kobieta w ciąży powinna mieć poniżej 2 (przed planowaną ciążą też i do 1,5 mi zbijał tsh). Także @CiagleNiewyspana skonsultuj to może. Wyniki nie są złe, ale warto porozmawiać z dobrym endokrynologiem.
Ja miałam zbijane do poniżej 1, z uwagi na hashimoto i dużo skoki tsh…
Narazie zbadałam jak już test wyszedł pozytywny i na szczescie skoku duzego nie było…
 
Ja
Mnie tak pobolewa od niedzieli, a w sobotę miałam termin @…
Nie jest to stały ból, ale Np jak dłużej pochodzę…

Tak w tym ostatnim cyklu…
Ale ja tez się leczę 10 lat na niedoczynnosc…

Ja pobrałam 3 raz bete i do 22 mam mieć wynik…
Nie wiem czemu się tak stresuje…:/
Ja też dzisiaj po raz enty zbadalam bete. Taki chyba nasz los 😂
 
Ja jestem od wielu lat pod opieką endokrynologa. Leczyłam się przed ciążą, w ciąży zwiększałam dawkę bo były gorsze wyniki. Natomiast mój endokrynolog do którego mam zaufanie twierdzi, że kobieta w ciąży powinna mieć poniżej 2 (przed planowaną ciążą też i do 1,5 mi zbijał tsh). Także @CiagleNiewyspana skonsultuj to może. Wyniki nie są złe, ale warto porozmawiać z dobrym endokrynologiem.
No u mnie wszyscy w rodzinie tarczycowi. Zazwyczaj moje tsh było w granicach 1,5.
 
reklama
No u mnie wszyscy w rodzinie tarczycowi. Zazwyczaj moje tsh było w granicach 1,5.
Ja mam masakrę z tarczyca…
Jedna wizyta u endo np około 1
Druga za trzy miesiące 27….
I tak mi skacze od kilku lat…
Czasami dokłada ki do letroxu novothyral i wtedy się normuje…
Mam nadzieje ze jakoś mi się uda w ciąży utrzymać to na stałym poziomie…
Będę musiała często badać…
 
Do góry