reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

7.10 @, owulacja 23/24.10, a implantacja 1.11 🙈 (bolało, a 2 dni później test pozytywny)

Powiedzcie mi czy którąś z was boli brzuch momentami? Bo mnie np w sobotę bardzo (termin @), w niedzielę i poniedziałek było wszystko ok, a dzisiaj znowu pobolewa 😐
caly czas, choc teraz juz rzadziej i krocej (4+5/6),
 
reklama
Dziewczyny kiedy planujecie iść na zwolnienie lekarskie ?
U mnie 5 tydzień dopiero.
Mam stresującą pracę aczkolwiek siedzącą typowo biurową.
Póki co czuje się dobrze, ale w poprzedniej straconej ciąży wymioty zaczeły się dopiero w 8 tygodniu. Wymiotowałam dzień i noc.
Nie wiem co robić czy dla dobra ciąży brać od razu zwolnienie czy jednak popracować ile dam radę.
Odpowiedz sobie najpierw na pytanie co jest teraz dla ciebie najważniejsze. Czy w swojej pracy czujesz się w obecnym stanie na tyle komfortowo, aby nadal do niej chodzić? Może krótka przerwa nie zaszkodzi na początku 😉
 
Dziewczyny robiłam dzisiaj betę, w tym samym laboratorium co w niedzielę. Czy to ,,normalne" o ile tak to można nazwać że w ciągu 2 dni skoczyła z 230 na 759?
Cieszę się że rośnie, ale nie za dużo?🙈
 
Ja jestem już od dwóch tygodni w domu. Pierwszy był urlop a wczoraj poprosiłam lekarza o zl. Mam również ciężką, fizyczną pracę i nie chcę ryzykować po wcześniejszym poronieniu. Ja zarówno pierwszą jak i ta ciąże bede prowadziła prywatnie.
 
Ja jestem już od dwóch tygodni w domu. Pierwszy był urlop a wczoraj poprosiłam lekarza o zl. Mam również ciężką, fizyczną pracę i nie chcę ryzykować po wcześniejszym poronieniu. Ja zarówno pierwszą jak i ta ciąże bede prowadziła prywatnie.
Po wczorajszym dniu powiem ci ... że to najgłupsza rzecz jaką można sobie zrobić, czyli chodzić dalej do pracy jak gdyby nigdy nic wiedząc, że jest to fizyczna charówka gdzie pracuje całe ciało ( dźwiganie, schylanie się i podnoszenie, układanie palet czy kto tam co ma w swojej pracy ) ... Człowiek sam sobie krzywdę robi.
 
Po wczorajszym dniu powiem ci ... że to najgłupsza rzecz jaką można sobie zrobić, czyli chodzić dalej do pracy jak gdyby nigdy nic wiedząc, że jest to fizyczna charówka gdzie pracuje całe ciało ( dźwiganie, schylanie się i podnoszenie, układanie palet czy kto tam co ma w swojej pracy ) ... Człowiek sam sobie krzywdę robi.
To prawda. Ja po całym dniu ledwo żyje. Jutro mam wizytę u lekarza i chyba też będzie l4. Rozmawialiśmy o tym z mężem że trochę strach bo kaski będzie mniej o ok 1200 zł bo dałam się w balona zrobić ale coz. Dzidzia ważniejsza. Jutro jeszcze przed praca idę na betę zobaczyć jak rośnie. Niestety nie będzie wyniku przed wizyta u lekarza.
Ale dzisiaj jestem wypompowana z sił.
 
reklama
Do góry