reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Oczywiście ja gdyby u nas na nfz był lekarz godny polecenia i że sprzętem to nawet bym się nie zastanawiała ale u nas serio lata 60 w gabinecie. Madzia86 wszystkiego najlepszego, odpoczywaj 😍🎂
 
reklama
Dziewczyny kiedy planujecie iść na zwolnienie lekarskie ?
U mnie 5 tydzień dopiero.
Mam stresującą pracę aczkolwiek siedzącą typowo biurową.
Póki co czuje się dobrze, ale w poprzedniej straconej ciąży wymioty zaczeły się dopiero w 8 tygodniu. Wymiotowałam dzień i noc.
Nie wiem co robić czy dla dobra ciąży brać od razu zwolnienie czy jednak popracować ile dam radę.
Ja na zwolnieniu jestem od 2tyg. Czyli od 4 tygodnia ciazy. Mam prace fizyczna, duzo dzwigania. Moj lekarz sie nawet nie zastanawiał tylko od razu wypisal zwolnienie. Spytal tylko czy chce ale od razu ostrzegł ze jeśli mi zależy na ciąży to nawet nie mam co myslec o pracy. Jestem po drugim poronieniu. Mam nadzieję ze tym razem sie uda
 
Ja na zwolnieniu jestem od 2tyg. Czyli od 4 tygodnia ciazy. Mam prace fizyczna, duzo dzwigania. Moj lekarz sie nawet nie zastanawiał tylko od razu wypisal zwolnienie. Spytal tylko czy chce ale od razu ostrzegł ze jeśli mi zależy na ciąży to nawet nie mam co myslec o pracy. Jestem po drugim poronieniu. Mam nadzieję ze tym razem sie uda
No i dobrze zrobiłaś też bym poszła od razu jakbym miała fizyczną pracę :) Ja nie mam dźwigania żadnego, ale mam odpowiedzialne i stresujące stanowisko i zastanawiam się czy jest to wskazanie to pójścia na zwolnienie, biorąc pod uwagę że jedną ciążę już straciłam. Wiem, że nikt mi nie odpowie na to samo muszę zadecydować, na szczescie teraz mam tydzień urlopu to na spokojnie przemyślę sobie.
 
reklama
Na pewno będzie dobrze:)

Kiedy miałaś ostatnia @?
7.10 @, owulacja 23/24.10, a implantacja 1.11 🙈 (bolało, a 2 dni później test pozytywny)

Powiedzcie mi czy którąś z was boli brzuch momentami? Bo mnie np w sobotę bardzo (termin @), w niedzielę i poniedziałek było wszystko ok, a dzisiaj znowu pobolewa 😐
 
Do góry