reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
A to jakieś głupoty z internetu, raczej w to nie wierzę 🤔 a z braku objawów bym się cieszyła, więc zazdroszczę 🙂
Też tak sądzę. Ja też chciałabym nie mieć dolegliwości. Co prawda wymiotów nie mam narazie tylko od czasu do czasu mnie zemdli i zakręci w głowie. Piersi czasem dokuczają ale za to mam bóle pachwin i to spore bo aż ciągnie na nogi. A z tych gorszych to prawie codziennie ból w odcinku lędźwiowym i nieznane krwawienia, plamienia.
 
Dziewczyny jako że pracuje w szpitalu i mam wgląd do danych pacjentów to napiszę wam jakie imiona są u nas najczęściej spotykane (rocznik 2021) 🙂

Piotr
Max
Franciszek
Aleksander
Jan
Michał
Nikodem
Antoni
Szymon
Tymon
Marcel
Cezary
Gabriel
Igor
Oskar
Mieszko
Artur





Milena
Pola
Maja
Zofia
Julia
Oliwia
Laura
Martyna
Łucja
Ida
Helena
Gaja
Liwia
Hanna
Emilia
Zoja
Jagoda
Liliana
Inga
Lena
 
Cześć dziewczyny, ja dziś zaczynam 8 tydzień. Czuje się masakrycznie.... wczoraj torsje do 1 w nocy, dziś rano znowu. Generalnie cały dzień mi niedobrze 🤢😵 kiedy to minie... wzięłam dziś urlop i cały przyszły tydzień też będę siedzieć w domu. Pocieszam się tylko tym że gdzieś wyczytałam że jeśli w ciąży towarzyszą nudności i wymioty to zmniejsza się ryzyko poronienia i wad genetycznych. Może to pierdoly ale w czymś trzeba mieć nadzieję...
Cześć Wer-ka, ja też bardzo źle się czuję od początku ciąży, bez wymiotów, ale ciągłe mdłości, bóle brzucha, dużo leże i śpie, siły nie mam na nic. Rozmawiałam z kilkoma mamusiami i mówiły, że od 12 tyg jest dużo lepiej :-) także ja odliczam każdy dzień :-) ja za 2 dni zaczynam 11 tydzień i mogę Cię pocieszyć, że jest już trochę lepiej, dla mnie najgorszy czas to był 6-9 tydzień.
Także odliczamy dni :-) Pozdrawiam!
 
reklama
Cześć Wer-ka, ja też bardzo źle się czuję od początku ciąży, bez wymiotów, ale ciągłe mdłości, bóle brzucha, dużo leże i śpie, siły nie mam na nic. Rozmawiałam z kilkoma mamusiami i mówiły, że od 12 tyg jest dużo lepiej :-) także ja odliczam każdy dzień :-) ja za 2 dni zaczynam 11 tydzień i mogę Cię pocieszyć, że jest już trochę lepiej, dla mnie najgorszy czas to był 6-9 tydzień.
Także odliczamy dni :-) Pozdrawiam!
Oooo dziękuję 🙂 u mnie do rodzinne, moja mama w każdej ciąży się męczyła, siostry tak samo więc i ja muszę jakoś wytrwać. Mam nadzieję że jeszcze 2 tygodnie a potem już rzeczywiście będzie lepiej. Oby tylko z dzieckiem było wszystko dobrze 🙂
 
Do góry