reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
mi wszystko ladnie pachnie zero objawow czy wymiotow :) wizyta jutro :D co z tego jak i pozniej beda kolejne wizyty, a ja i tak sie bede ciagle stresowac hehe choc napisali mi dzis w horoskopie: "Już panikujesz? Stanowczo za wcześnie. Wbrew przeczuciom sprawa, której się obawiasz, zakończy się dla cienie pozytywni" i tego sie trzymam :D
Heh:) nieźle trafiny:) daj znać jak tam po wizycie troszkę mnie to uspokoi. W sumie lepiej zaczęłam jeść A to lepiej bo te ketony z moczu muszę wyeliminować więcej jedząc dzisiaj się zwaze bo raczej nic nie przybrałam A jestem szczupła.
 
Moje typy: Anastazja, Judyta, Natalia, Magdalena, Bernadetta

Marcin, Mateusz ,Adam
A I tak zmieni mi się pewnie po porodzie :)))
tez mi sie podpoba Anastazja chcialam tam sobie dac na bieżmowaniu ale kolezanka dala i zmienilam :D Adam chce dać synowi a męża mam Mateusza ehhe :) kiedys tez mi sie podobalo Amelia czy Lilianna ale kolezanka chce dac i nie dam tak
 
Dla chłopca ciężki wybór. Chciałabym jakieś międzynarodowe żeby za granica miał łatwo, ale nie wydziwione w Pl. I takie żeby do nazwiska pasowało i ładnie się zdrabniało. I trochę oryginalne i w miarę nowoczesne. Nie mam pojęcia 😂

Alexander mi przychodzi tylko do głowy, ale już mamy w rodzinie 😢
Adam pasuje wszedzie :) i nie udziwnione :D
 
Hej dziewczyny. Dziś byłam na krwi. Zobaczymy co tam z ta moja tarczyca. Jeżeli chodzi o imiona to czego bym mężowi nie zaproponowała to mówi nie. Więc zeobilam listę i niech sobie sam wybierze. Na inne się nie zgodzę. 😂 Dogadałam się z pracodawca i dostanę lżejsza pracę za ta samą kasę. Także w poniedziałek wracam do pracy 😁😁 hura bo dostaje szału w domu.
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-12-10-10-39-12-882_com.ladybug404.braian.jpg
    Screenshot_2021-12-10-10-39-12-882_com.ladybug404.braian.jpg
    74,1 KB · Wyświetleń: 51
Hej dziewczyny. Dziś byłam na krwi. Zobaczymy co tam z ta moja tarczyca. Jeżeli chodzi o imiona to czego bym mężowi nie zaproponowała to mówi nie. Więc zeobilam listę i niech sobie sam wybierze. Na inne się nie zgodzę. 😂 Dogadałam się z pracodawca i dostanę lżejsza pracę za ta samą kasę. Także w poniedziałek wracam do pracy 😁😁 hura bo dostaje szału w domu.
u mnie mąż nie ma nic do gadania, ma byc tak jak ja chce i koniec hehehe :D
 
U nas dla dziewczynki Jadwiga , zapytałam kiedyś męża jak się jego babcie nazywały i to imię od razu mi do głowy weszło.
W rodzinie już padło hasła, żebyśmy dali Paulinę. Co to w ogóle jest, że rodzina mówi jakie imię masz dać bo im się takie podoba ???
No więc Jadwiga. Ewentualnie jeszcze Judyta gdyby miały być bliźniaczki 🤣

Dla chłopaka podoba mi się Sebastian, Adrian, Krzysiu, ale chyba wygrał Jakub.
 
reklama
Widzę, że Zoja wymieniana jest już drugi raz - a my z mężem myśleliśmy, że to jest absolutnie niespotykane imię i nasz wybór będzie tak oryginalny, a tu proszę... ;)
 
Do góry