reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Jaki koszt jest progesteronu? Ja nie widzę sensu po dwóch dniach robienia. Progesteron ma wysokie właśnie wahania więc wg mnie to tylko może prowadzić do zmartwienia się. Jakby beta nie była ok to bym robiła drugi raz prog.
 
reklama
A w sumie co Ci zależy na opinii Pań z labu? Ja bym nie myślała co mają do powiedzenia Panie z labu. Żartować możemy, ale żeby mnie to powstrzymało przed badaniem które ma mi dać spokój? Bez sensu.
A nie no, to moja znajoma i klinika, w której chodzę do gina. W zasadzie to jestem spokojna tylko jakoś tak 'boję sie' powiedzieć rodzicom, że później coś będzie nie tak 🤦‍♀️🤦‍♀️
 
A nie no, to moja znajoma i klinika, w której chodzę do gina. W zasadzie to jestem spokojna tylko jakoś tak 'boję sie' powiedzieć rodzicom, że później coś będzie nie tak 🤦‍♀️🤦‍♀️
Ja u siebie w rodzinie nie mówię do świąt. Mam badania I trymestru umówione na 23 grudnia więc akurat mam nadzieję będę spokojniejsza na boże narodzenie
 
Mój syn ma 26.11 piąte urodziny i myślę że do tego czasu już będzie serduszko. Taki prezent urodzinowy😁 on marzy o rodzeństwie. I będą najbliżsi. Więc będą ciekawe miny. Nawet siostrze nie mówię co jest bardzo trudne😂
 
Wszystko OK ☺UUUUUUUFFFFF
zaczynam brać ten lek co jest tu tak często wspominany na podtrzymanie.
Ogólnie nie ma krwiaka. Powód krwawienia - zbyt duży wysiłek fizyczny.
Jutro mam zadzwonić do ginekologa a jak nie da rady to do rodzinnego i iść na L4 ciążowe.
Tak bardzo trzymałam kciuki ✊🏻 Odpoczywaj jeśli tylko będziesz miała mozliwosc.
 
reklama
Do góry