reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Myślicie, że jak pójdę czwarty raz na betę to będą patrzyli na mnie w labo jak na wariatkę?
W sumie nie ma wskazan, bo w 4+5 było 1362 bety, progesteron dobry, dodatkowo mam duphaston. Mój prowadzący powiedział, że z wyników idealnie, a ja jakoś boję się powiedzieć rodzicom beż sprawdzenia enty raz. Nie wiem po co miałabym ją sprawdzać, ale jakoś tak, nie wiem. Może ciekawość :D
 
reklama
Ja też jestem przeziębiona i boli mnie gardło. Kupiłam sobie *spam* saszetki i do ssania. Dodatkowo biorę syrop stodal.
Widzę, że zespamowało, są specjalne saszetki i tabletki na gardło dla kobiet w ciąży.
Jestem po pierwszej wizycie. Pęcherzyk z ciałkiem żółtym widoczny w macicy. Mam przyjść za tydzień w poniedziałek, powinno być już w więcej widać. Beta hcg nie kazał badać. Według jego obliczeń to 6t 3 d. Według mojej apki 5t i 6d .
 
ja jestem przeziębiona od pierwszego świadomego dnia ciąży 😅
lekarz powiedział, że wszelkie tabletki do ssania są ok, ale pani w aptece była bardzo zaniepokojona i "zezwoliła" mi tylko na isla*tive, a inna dała prena*len gardło
 
Dziewczyny wiem że ciągle piszemy temat beta i progesteron.. jak już mówiłam robiłam pierwszy raz . Wiem, że mówicie ważny przyrost ( drugie w środę ) czy po pierwszym coś możecie powiedzieć ? [emoji6] Nie znam się..[emoji1751] widzę tylko że się mieszczę [emoji39][emoji39] i pytanie czy w środę też robić progesteron?
Screenshot_2021-11-08-20-17-35-631_com.google.android.apps.docs.jpeg
 
Widzę, że zespamowało, są specjalne saszetki i tabletki na gardło dla kobiet w ciąży.
Jestem po pierwszej wizycie. Pęcherzyk z ciałkiem żółtym widoczny w macicy. Mam przyjść za tydzień w poniedziałek, powinno być już w więcej widać. Beta hcg nie kazał badać. Według jego obliczeń to 6t 3 d. Według mojej apki 5t i 6d .
A kiedy miałaś ostatnia @? Ja wybieram się w poniedziałek za tydzień i zastanawiam się czy już coś bedzie
 
Myślicie, że jak pójdę czwarty raz na betę to będą patrzyli na mnie w labo jak na wariatkę?
W sumie nie ma wskazan, bo w 4+5 było 1362 bety, progesteron dobry, dodatkowo mam duphaston. Mój prowadzący powiedział, że z wyników idealnie, a ja jakoś boję się powiedzieć rodzicom beż sprawdzenia enty raz. Nie wiem po co miałabym ją sprawdzać, ale jakoś tak, nie wiem. Może ciekawość :D
A w sumie co Ci zależy na opinii Pań z labu? Ja bym nie myślała co mają do powiedzenia Panie z labu. Żartować możemy, ale żeby mnie to powstrzymało przed badaniem które ma mi dać spokój? Bez sensu.
 
reklama
Widzę, że zespamowało, są specjalne saszetki i tabletki na gardło dla kobiet w ciąży.
Jestem po pierwszej wizycie. Pęcherzyk z ciałkiem żółtym widoczny w macicy. Mam przyjść za tydzień w poniedziałek, powinno być już w więcej widać. Beta hcg nie kazał badać. Według jego obliczeń to 6t 3 d. Według mojej apki 5t i 6d .
Spoko ;) ja widzę ;)
 
Do góry