reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Wszystko OK ☺UUUUUUUFFFFF
zaczynam brać ten lek co jest tu tak często wspominany na podtrzymanie.
Ogólnie nie ma krwiaka. Powód krwawienia - zbyt duży wysiłek fizyczny.
Jutro mam zadzwonić do ginekologa a jak nie da rady to do rodzinnego i iść na L4 ciążowe.
Już doczytałam o L4 🙂
 
reklama
Udało się przenieść wizytę u ginekologa na jutro. Trzeba było powiedzieć teściom bo się strasznie martwili. W szpitalu wyliczyli mi termin na 1lipca.
Jak dobrze że wszystko jest ok❤
ja też ostatnio miałam jakieś plamienia, mniej więcej w terminie kiedy powinnam dostać @, wystraszyłam się niesamowicie, ale przeszło. Jutro mam gina, beta rośnie więc raczej powinno być ok. Zaraz jadę do laboratorium sprawdzić po raz ostatni betę dla swojego spokoju 🤭
 
Udało się przenieść wizytę u ginekologa na jutro. Trzeba było powiedzieć teściom bo się strasznie martwili. W szpitalu wyliczyli mi termin na 1lipca.
Ja dzisiaj mm teleporade a w poniedziałek stacjonarnie. Jutro idę jeszcze na betę. Fajnie ze wszystko dobrze. Mnie strasznie mdli i boli podbrzusze. Na szczęście to normalne. Dziś znów do pracy.... Jak mi się nie chce pracować. Najchętniej bym leżała 😁
 
Ja dzisiaj mm teleporade a w poniedziałek stacjonarnie. Jutro idę jeszcze na betę. Fajnie ze wszystko dobrze. Mnie strasznie mdli i boli podbrzusze. Na szczęście to normalne. Dziś znów do pracy.... Jak mi się nie chce pracować. Najchętniej bym leżała 😁
Mam to samo:)
Jedyne co mi się chce to spac :)

@Madzia86G ciesze się ze wszystko ok…
Odpoczywaj i dbaj o Was :)
Kierowniczka się nie przejmuj praca jak nie ta to inna pozniej….:)
 
reklama
Dziewczyny jakie suplementy bierzecie?
Ja nadal jadę z ovarinem i dha z jarrow i czekam domofon co kaze mi lekarka brać.,..
Ale pytam żeby rozeznać co teraz jest dobre?
 
Do góry