reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Byłam dziś na konsultacji u dentysty. Rok temu miałam wszystkie zdrowe zeby dziś do zrobienia 3 i aparat mi chciała wcisnąć. Z torbami nas puszcza ci lekarze 😁🙄
 
Byłam dziś na konsultacji u dentysty. Rok temu miałam wszystkie zdrowe zeby dziś do zrobienia 3 i aparat mi chciała wcisnąć. Z torbami nas puszcza ci lekarze 😁🙄
Nic nie gadaj. Ja byłam na konsultacji w zeszły poniedziałek i zwróciła uwagę na mojego zęba po kanałowym leczeniu ze mam pomyśleć po ciąży żeby zrobić sobie koronę porcelanowa… i kurrde w ten poniedziałek odleciał mi od niego kawałek plomby 🤬 ona mi to wygadała!!! 🤣 i znowu muszę się umowic… tylko nie wiem co mam robić z nim… bo sama mówiła ze dziąsła teraz delikatne wiec lepiej po ciąży korona się zająć…
 
Co do imion to na dziewczynkę mam wybrane dwa ale do jednego się bardziej nastawiamy, a na chłopca to masakra, czytałam ostatnio listę z int i może z 4 nawet to mąż znów że nie bardzo. Mam jedno ale ja chce takie żeby można było ładnie zrobić. I nie ciężkie w wymowie żeby dziecko dało radę 🤣
 
Co do imion to na dziewczynkę mam wybrane dwa ale do jednego się bardziej nastawiamy, a na chłopca to masakra, czytałam ostatnio listę z int i może z 4 nawet to mąż znów że nie bardzo. Mam jedno ale ja chce takie żeby można było ładnie zrobić. I nie ciężkie w wymowie żeby dziecko dało radę 🤣
Ja mam córkę, także teraz chciałabym synka. Zobaczymy co tam siedzi w brzuszku. Imię już dawno wybrane dla chłopca. Dla dziewczynki nic nie mamy 🤷🏽‍♀️
 
No to będziesz wtedy jakoś 12+2, a badania chyba od 11 się robi.

Ja wizytę 22go będę w 10, ale na styczen się zapisałam to bedzie już koło 12 ☺️
Ja jestem 9+2 i lekarz mi wyznaczył wizytę na badania prenatalne 27 grudnia bede wtedy 11+5. Już odliczam dni do wizyty i skreślam w kalendarzu 😂 wariatka. Też tak macie że żyjecie od wizyty do wizyty ? 😎
 
Dziewczyny a mnie teraz olśniło że wizytę mam 29,12 i masę badań do zrobienia a wcześniej święta. No i kurcze kiedy je robić? Chyba w następnym tyg już muszę?
 
reklama
Ja jestem 9+2 i lekarz mi wyznaczył wizytę na badania prenatalne 27 grudnia bede wtedy 11+5. Już odliczam dni do wizyty i skreślam w kalendarzu 😂 wariatka. Też tak macie że żyjecie od wizyty do wizyty ? 😎
Nie jesteś sama. Też odliczam i strasznie mi się dłuży. Dziwne bo jak ma się urlop w pracy to pstryk i po urlopie.
 
Do góry