reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ta ciąża to moja druga, pierwszą w wieku 29l a teraz prawie 35l i faktycznie widać różnicę. Teraz mam mniej sił i szybciej się męczę, ale też staram się nie forsować bo jednak trochę się boje, wiek już robi swoje😉
to prawda...moja 3cia. Pierwsza 24 l druga 30 i teraz 37 i ewidentnie odczuwam roznice
 
Dzisiaj przeczytałam, że rodzice mają 21 dni po urodzeniu dziecka, żeby nadać mu imię inaczej zrobi to USC. Zawsze to jakieś wyjście 😂
Nieeeeeee to to już chyba jest totalny odchył, żeby rodzice imienia w takim czasie nie wybrali 😂

My mamy dla dziewczynki od dawna wybrane. Dla chłopaka mieliśmy parę opcji aż w końcu jedno nam przypadło do gustu, także jesteśmy przygotowani.
 
No mój to samo, ale ja będę na kolejnej wizycie 10+3, czyli za wcześnie na prenatalne, a potem są święta = wolne. I dobrze, ze zadzwoniłam bo kobieta powiedziała, ze to jeden z ostatnich terminów. Niby powinnam ufać lekarzowi raczej wie co robi, ale nie dawało mi to spokoju.
za wczesnie? Ja jestem 9 i 4 i moja gin powiedziala zebym zrobila prenatalne miedzy 29 grudnia a 3 stycznia. I robie 29grudnia
 
to prawda...moja 3cia. Pierwsza 24 l druga 30 i teraz 37 i ewidentnie odczuwam roznice
Może to nie kwestia wieku tylko innych obowiązków? [emoji6] W pierwszej donoszonej ciąży byłam w wieku 27 lat a teraz mam 29 i codziennie razem z synem padam na jego drzemce [emoji85] ale w ciągu dnia mimo, że nie pracuje tylko z maluchem się nie nudze [emoji6]
 
Może to nie kwestia wieku tylko innych obowiązków? [emoji6] W pierwszej donoszonej ciąży byłam w wieku 27 lat a teraz mam 29 i codziennie razem z synem padam na jego drzemce [emoji85] ale w ciągu dnia mimo, że nie pracuje tylko z maluchem się nie nudze [emoji6]
moze tez natomiast znacznie mniej energii mam.
 
reklama
Cześć dziewczyny
Podczytuje Was już od miesiąca, ale jakoś nie miałam odwagi napisać. Tak pięknie się wspieracie i każda z inną historią, że chciałabym dołączyć i Ja.
Jestem z rocznika 1990 i to moja pierwsza ciąża. Termin porodu wyznaczony na 9 lipca (z tego co czytałam jeszcze jedna z Was ma ten termin :) ). Pierwsze USG było 6+5 i bo już serduszko ❤ niestety w dniu kolejnej wizyty zaczęłam krwawić. Bardzo sie wystraszyłam. To było 9+5. Na szczęście z dzidzia jest wszystko dobrze, ale... mam krwiaka :( automatycznie dostałam zwolnienie i mam leżeć. Wizyta za 2 tygodnie. Czy któraś z Was, która juz może jest juz w kolejnej ciąży ma jakieś wczesniejsze doświadczenia z krwiakiem? Jakieś dobre zakończenie? Bardzo się boję.

Gratuluje wszystkim lipcowym mamom. Trzymam kciuki za same dobre wiadomości na badaniach i możliwie jak najlepsze samopoczucie.
Pozdrawiam 🤗
Moja przyjaciołka miała krwiaka i totalny nakaz leżenia. Była przestraszona i załamana, ale niepotrzebnie bo bardzo szybko się wchłonął i juz do konca ciazy bylo wszystko ok. Ale faktycznie lezala plackiem. Tak więc glowa do gory, odpoczywaj, lezakuj ile się da i będzie wszystko dobrze!
 
Do góry