reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
No mój to samo, ale ja będę na kolejnej wizycie 10+3, czyli za wcześnie na prenatalne, a potem są święta = wolne. I dobrze, ze zadzwoniłam bo kobieta powiedziała, ze to jeden z ostatnich terminów. Niby powinnam ufać lekarzowi raczej wie co robi, ale nie dawało mi to spokoju.
Mi właśnie tez nie daje to spokoju. Ja za 3 tygodnie tez będę w 10 tygodniu, wiem ze zawczesnie na prenatalne. Ale zaniepokoiłam się bo dostałam od niego taka kartkę z zaleceniami na której mam zlecone badania a pod spodem napisane aby zdrowo się odżywiać, odwiedzić stomatologa - starty taty… i ze pacjentka została poinformowana o zaleceniu wykonania badań prenatalnych… a nic mi na ten temat nie mówił… no ale zaufam 😂 jak za te 3 tygodnie nie wspomni to sama sie upomnę. Ale wiem ze w 2 poprzednich ciążach lekarz tez sam przeprowadzał prenatalne i sie tym jakoś nie stresowałam.
 
Cześć dziewczyny
Podczytuje Was już od miesiąca, ale jakoś nie miałam odwagi napisać. Tak pięknie się wspieracie i każda z inną historią, że chciałabym dołączyć i Ja.
Jestem z rocznika 1990 i to moja pierwsza ciąża. Termin porodu wyznaczony na 9 lipca (z tego co czytałam jeszcze jedna z Was ma ten termin :) ). Pierwsze USG było 6+5 i bo już serduszko ❤ niestety w dniu kolejnej wizyty zaczęłam krwawić. Bardzo sie wystraszyłam. To było 9+5. Na szczęście z dzidzia jest wszystko dobrze, ale... mam krwiaka :( automatycznie dostałam zwolnienie i mam leżeć. Wizyta za 2 tygodnie. Czy któraś z Was, która juz może jest juz w kolejnej ciąży ma jakieś wczesniejsze doświadczenia z krwiakiem? Jakieś dobre zakończenie? Bardzo się boję.

Gratuluje wszystkim lipcowym mamom. Trzymam kciuki za same dobre wiadomości na badaniach i możliwie jak najlepsze samopoczucie.
Pozdrawiam 🤗
W pierwszej ciąży miałam krwiaka. W szpitalu 2 tyg na podtrzymaniu. Z każdym badaniem coraz większym jak tylko wyszłam ze szpitala i zaczęłam normalnie żyć, oczywiście oszczędzając się , krwiak się zmniejszał aż zniknął.
 
Mi właśnie tez nie daje to spokoju. Ja za 3 tygodnie tez będę w 10 tygodniu, wiem ze zawczesnie na prenatalne. Ale zaniepokoiłam się bo dostałam od niego taka kartkę z zaleceniami na której mam zlecone badania a pod spodem napisane aby zdrowo się odżywiać, odwiedzić stomatologa - starty taty… i ze pacjentka została poinformowana o zaleceniu wykonania badań prenatalnych… a nic mi na ten temat nie mówił… no ale zaufam 😂 jak za te 3 tygodnie nie wspomni to sama sie upomnę. Ale wiem ze w 2 poprzednich ciążach lekarz tez sam przeprowadzał prenatalne i sie tym jakoś nie stresowałam.
Ja mam wizytę 30 grudnia u moje lekarki, to będzie 10t4d i powiedziała mi, że z uwagi na moje wcześniejsze poronienie nie będziemy się z niczym spieszyć i prenatalne mam omówić dopiero jak na wizycie z maluszkiem będzie wszystko ok 🙂 także czekam na 30 grudnia 🙈
 
reklama
Do góry