reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Chyba wyłączę całkowicie Internet w domu i może przestanę czytać te wszystkie głupoty i nie będę się w końcu denerwować... wyjdzie to z korzyścią i dla mnie i dla dziecka 😐
 
reklama
Chyba wyłączę całkowicie Internet w domu i może przestanę czytać te wszystkie głupoty i nie będę się w końcu denerwować... wyjdzie to z korzyścią i dla mnie i dla dziecka 😐
Z jednej strony im mniej czytamy tym jesteśmy spokojniejsze, a z drugiej strony gdyby nie to forum to ja bym na przykład nie wiedziała, że normy tsh w ciąży są inne niż zazwyczaj. Dzięki temu mogłam od razu zareagować, a nie spokojnie czekać na wizytę, żeby potem jeszcze bardziej się stresować.
 
Laski, odebrałam wyniki badan. Moje TSH wyglada następująco : 3,890 w przedziale 0,27-4,2.
Zaznaczam, ze przed ciąża nie miałam problemu z tarczyca. Wizyta u gina 22ego i pytanie czy czekać czy jest konieczna wizyta u endokrynologa?? Któraś z Was ma podobną sytuacje??
Jak masz możliwość zadzwonić do swojego giną to dzwon wystawi Ci e-receptę, bi jest do zbicia…
 
Siedzę właśnie w przychodni i czekam na wizytę, niestety jest obsuwa i mam z godzine czekania na oko. Jakas nerwowa dzisiaj jestem chyba bo zaraz cos jednej konicie powiem, siedzimy w 5, a jedna napierd….. przez telefon, nosz cholera, nie mam ochoty wysluchiwac historii z jej zycia. Trajkocze jak najęta, czuję się jak w „dzień świra” co te laski w pociagu tak trajkotały…. Ehhh
 
Laski, odebrałam wyniki badan. Moje TSH wyglada następująco : 3,890 w przedziale 0,27-4,2.
Zaznaczam, ze przed ciąża nie miałam problemu z tarczyca. Wizyta u gina 22ego i pytanie czy czekać czy jest konieczna wizyta u endokrynologa?? Któraś z Was ma podobną sytuacje??
Ja wczoraj dostałam wyniki tsh i miałam wizytę u ginekologa ale i tak kazała mi się od razu z endokrynologiem umowic. Wiec myśle ze musisz ogarnąć endokrynologa a ginekolog swoją droga.
 
A powiedzcie czy już na badaniu prenatalnym mogą powiedzieć czy będzie chłopiec czy dziewczynka? Moje wypada w 12tyg+2
Słyszałam że czasem mówią ale raczej jak chłopiec, ale wg nie to za wczesnie. Szwagierce powiedzieli że córka w 13 tyg a okazało się że chłopiec. Ja z córkami wiedziałam w 18 tyg i 16 tyg
 
Ja z kolei dużo czytam, ale w ogóle mnie to nie stresuje. Może dlatego, ze tez dużo pracuje i jakoś nie myśle o tym za dużo.

Dzisiaj wyczytałam na przykład, ze w 9 tygodniu ryzyko poronień spada do 5%, jestem 8+3 i trooooszke mnie to ucieszyło.

A na forum tez się sporo rzeczy dowiedziałam!
 
reklama
Do góry