reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Witam. Postanowiłam dołączyć do lipcowych przyszłych mam bo termin mam na 28.07. i mam nadzieję, że nie przesunie mi się na sierpień. Dziś według usg 6+2, maleństwo ma się dobrze pomimo, że od dwuch tygodni mam plamienia i krwawienia z nieznanej przyczyny. Trzymam kciuki za wszystkie ciążę i szczęśliwe dotrwanie do końca 🙂
 
reklama
Jejku dziewczyny dostałam takiego silnego bólu brzucha [emoji17] trwał co prawdę chwilę, ale taki jakby miał za chwilę eksplodować.. kurde mam nadzieję że to nic związanego z moją kropeczka.[emoji17]
 
Jejku dziewczyny dostałam takiego silnego bólu brzucha [emoji17] trwał co prawdę chwilę, ale taki jakby miał za chwilę eksplodować.. kurde mam nadzieję że to nic związanego z moją kropeczka.[emoji17]
Ja raz przed spaniem dostałam silnego brzucha który promieniował na cały bok u udo. Aż mojego wolałam bo się przestraszyłam. Mnie dziś też jakoś bardziej boli
 
Nie dawało mi spokoju to, ze dziś jestem 8+4, wizytę mam 22go grudnia i wtedy będę 10+3, a lekarz nic o prenatalnych nie wspomniał. Ponadto 22go mnie Pani w recepcji zapisała na konsultacje bez usg.

Zadzwoniłam powiedziałam żeby mi zmieniła 22go na usg i pogadałam z nia trochę. Zapisała mnie 5 stycznia na prenatalne i wtedy będę mogła Pappa ewentualnie zrobić, a 22go omowie to z lekarzem. Dobrze, ze zadzwoniłam bo terminów już nie było.
 
My mamy syna w domu. Mąż jest przekonany, że w brzuchu jest drugi chłopak, mi się zdaje, że dziewczynka, bo czuję się zupełnie inaczej. Nawet rozmawialiśmy, ze będę chciała starać się o trzecie za jakiś czas jak się okaże, że będzie 2chlopakow [emoji86]
No, jakby była teraz dziewczynka to reż bym chciała to trzecie, a moE akurat byłby chlopak, ja igolnie chciałam trójkę, ale on po pierwszym powiedział, że dwójka to max 🤣🤣
 
O Nie
Mam dokładnie tak samo… co dzień mandarynki, a lekarka mówiła żeby uważać z cytrusami… słodycze tak samo pochłaniam…


Mnie tez tak wysypuje, i włosy się przetłuszczają…
Wogole wygladam okropnie…
Ponoć dziewczynki odbierają mamie w ciąży urodę a chłopcy dodają😂

Mój miał 140 to chyba nie da się wróżyć ;)

Ja tez na szczescie jeszcze przez 5 lat stałe oprocentowanie…

Witam się piękne :)
Wreszcie dziś wstałam z jakaś chęcią do działania, mam nadzieje ze szybko nie opadnie…:)
Ostatnie dni byłam jak parowóz… ledwo się ruszałam, zadyszka, sapanie, spanie w każdej możliwej chwili…

Dziewczyny powiedzcie mi, czy Wam waga już idzie w gore?
Ja już 2 kg przybralam a to dopiero 8+3….
Jak tak dalej będzie to znów wyląduje na porodówce plus 30 kg😭
Hehe, ja się pilnuje fest i dzisiaj mam chyba 9+5 i waga nie drgnęła jeszcze, bardzo mnie to cieszy, bo poprzednie 26 na plusie to był dramat :D
 
JA z córka tez miałam cudowne włosy, skóra beż żadnych wyprysków. Teraz to nie dość, że włosy mi się przetłuszczają mega szybko to mam łupież, a wlosow się rozczesać nie da. Plus mnie wysypało i czuje się tragicznie. Ale nie było już będzie ten chłopak, niech ma syna, bo aż mi go szkoda 🤣
Obalam mit z odbieraniem urody przez dziewczynki w poprzedniej ciąży bylam piękna hehehe a dziewczynki urodziłam. Ale serio tak jak teraz skorę mialam idealna. Wszyscy mówili że kwitnę i o wiele lepiej wygląd
 
Cześć dziewczyny, widzę że ostatnio wiele z nas narzeka na bóle brzucha, ja dziś też już leżę bo mnie boli. Głupia ogarnęłam dziś garderobę, okno, pranie i chyba przez to teraz źle się czuje. Musimy teraz więcej odpoczywać, niech nasze dzidzie pięknie rosną 🥰 miłego dnia
 
reklama
Cześć dziewczyny, widzę że ostatnio wiele z nas narzeka na bóle brzucha, ja dziś też już leżę bo mnie boli. Głupia ogarnęłam dziś garderobę, okno, pranie i chyba przez to teraz źle się czuje. Musimy teraz więcej odpoczywać, niech nasze dzidzie pięknie rosną 🥰 miłego dnia
Cześć 8-)
Ja też dzisiaj mam gorszy dzień, ale ogólnie to od początku ciąży mam takie dni łóżkowe, że czasem muszę leżeć pół dnia, a czasem cały, bo tak źle się czuję.
Też mam dziś silny ból w podbrzuszu, ale czytałam że to może być nacisk na narządy, wszystkie się przesuwa, macica powiększa itd. że o ile ból / skurcze nie są regularne to wszystko w normie.
Trochę mnie to uspokaja, ale i tak każde bóle mnie trochę niepokoją :-) też tak macie?
 
Do góry