reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Laski, odebrałam wyniki badan. Moje TSH wyglada następująco : 3,890 w przedziale 0,27-4,2.
Zaznaczam, ze przed ciąża nie miałam problemu z tarczyca. Wizyta u gina 22ego i pytanie czy czekać czy jest konieczna wizyta u endokrynologa?? Któraś z Was ma podobną sytuacje??
 
reklama
A powiedzcie czy już na badaniu prenatalnym mogą powiedzieć czy będzie chłopiec czy dziewczynka? Moje wypada w 12tyg+2
To zależy od ustawienia. Jednej kuzynce było widać, drugiej nie. I na tych prenatalnych też jej mówili że to zależy od ustawienia się dziecka.
Jak wypnie się tyłkiem i nogi skrzyżuje to wstydzioch nic nie pokaże, ale jak dziecinka ustawi się jak model do zdjęć no to się zobaczy.
 
Ja się dowiedzialam na prenatalnych :)
To zależy od ustawienia. Jednej kuzynce było widać, drugiej nie. I na tych prenatalnych też jej mówili że to zależy od ustawienia się dziecka.
Jak wypnie się tyłkiem i nogi skrzyżuje to wstydzioch nic nie pokaże, ale jak dziecinka ustawi się jak model do zdjęć no to się zobaczy.
O to jest nadzieja!!! :-) czekam z niecierpliwością, może akurat się uda :-)
 
Laski, odebrałam wyniki badan. Moje TSH wyglada następująco : 3,890 w przedziale 0,27-4,2.
Zaznaczam, ze przed ciąża nie miałam problemu z tarczyca. Wizyta u gina 22ego i pytanie czy czekać czy jest konieczna wizyta u endokrynologa?? Któraś z Was ma podobną sytuacje??
Tsh jest zdecydowanie do zbicia. Weź skierowanie nawet od internisty, a szukając na nfz powiedz że jesteś w ciąży i musisz się pilnie dostać. Ja takim sposobem dostałam termin w dosłownie kilka dni 🙂 właśnie jestem u lekarza. To już 2 wizyta u endo 😉
 
Laski, odebrałam wyniki badan. Moje TSH wyglada następująco : 3,890 w przedziale 0,27-4,2.
Zaznaczam, ze przed ciąża nie miałam problemu z tarczyca. Wizyta u gina 22ego i pytanie czy czekać czy jest konieczna wizyta u endokrynologa?? Któraś z Was ma podobną sytuacje??
Ja mam podobną sytuację. W poniedziałek robiłam badania, tsh wyszło mi 3,454. We wtorek telefon do ginekologa i od razu dostałam euthyrox 25, mam za 4 tygodnie powtórzyć badanie.
 
reklama
a leczysz się czy coś ?
bo ja się nie leczę, mi wyszło 2,8 i lekarz powiedział, że jest w pożądku.
Nie, nigdy nie miałam problemów z tarczycą a badałam kilka razy przed ciążą ze względu na to że moja mama ma wyciętą tarczycę więc robiłam to profilaktycznie. Ale już się naczytałam że można mieć najwięcej 2,5 i się zestresowałam.
 
Do góry