reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A co stosujesz? Mnie trochę kwasy pomogły ale boję się za często, że sobie przypalę tą buzię.
Aktualnie to Żel oczyszczajacy z CeraVe, Serum z 10% witaminą B3 i 1% cynkiem z the Ordinary, kwas mlekowy tez z tego, krem z ceramidami z bielendy jest super, ze śluzem ślimaka, krem z tołpy korygujący to takie produkty łatwo dostępne i cenowo bardzo spoko i byłam 2 razy na mezoterapii mikroiglowej i raz na iglowej to już w ogóle super działa nawet po 1 zabiegu ale w ciąży chyba nie jest wskazana. Ogólnie zauważyłam ze im mniej nakładam na twarz tego wszystkiego tym lepiej. Na kwasy właśnie się boje iść bo to trzeba umiejętnie dobrać i zaś pielęgnować tą buzie po nich a znajome co chodziły chyba tylko jedna miała dobrze dobrane kwasy reszta nie miała efektów albo gorzej nawet później wyglądały
 
reklama
Ja przy pierwszej córce miałam tragedia pryszcze na plecach. Teraz spoko. Włosy też normalnie jedynie sucha skóra na twarzy. Jezu ale mi zrobiłaś smaka na zupę jarzynowa (nie wiem jak oznaczyć kogoś w poście),jutro robię. My mamy dwie córki, myślę że córa będzie trzecia choć ta ciąża zupełnie inna od tamtych. Mąż by chciał syna bo mąż piłkarz to miwi że tylko się dowie piłkę i bramkę kupuje. Ale miwi że z córki też się będzie bardzo cieszył, że plus taki ze wie jak już obsłużyć 🤣. A dlatego myślę że córka bo tamte były z pierwszych cykli starań, a tu jak podjęliśmy decyzję, poczytałam że syn typowo w owu i dwa miesiące było typowo w owu, raz owu na monitoringu u gin nawet a w trzecim mcu mówimy ze nie wydziwiamy bo poprostu chcemy dzidzi i jest ❤️ choć powiem w że mam ciotkę która wieży w różne zabobony, wróżby itp. I dawno mi wróżyła i wychodziły mi 2 córki i syn. Twierdzi że zawsze się jej sprawdza 🤣😜, ja w takie rzeczy z dystansem ale nie powiem ze w głowie to mam. No zobaczymy, ja już do 2 tyg będę wiedzieć bo nifty robimy
 
W którym tygodniu robisz nifty?
Ja przy pierwszej córce miałam tragedia pryszcze na plecach. Teraz spoko. Włosy też normalnie jedynie sucha skóra na twarzy. Jezu ale mi zrobiłaś smaka na zupę jarzynowa (nie wiem jak oznaczyć kogoś w poście),jutro robię. My mamy dwie córki, myślę że córa będzie trzecia choć ta ciąża zupełnie inna od tamtych. Mąż by chciał syna bo mąż piłkarz to miwi że tylko się dowie piłkę i bramkę kupuje. Ale miwi że z córki też się będzie bardzo cieszył, że plus taki ze wie jak już obsłużyć [emoji1787]. A dlatego myślę że córka bo tamte były z pierwszych cykli starań, a tu jak podjęliśmy decyzję, poczytałam że syn typowo w owu i dwa miesiące było typowo w owu, raz owu na monitoringu u gin nawet a w trzecim mcu mówimy ze nie wydziwiamy bo poprostu chcemy dzidzi i jest [emoji3590] choć powiem w że mam ciotkę która wieży w różne zabobony, wróżby itp. I dawno mi wróżyła i wychodziły mi 2 córki i syn. Twierdzi że zawsze się jej sprawdza [emoji1787][emoji12], ja w takie rzeczy z dystansem ale nie powiem ze w głowie to mam. No zobaczymy, ja już do 2 tyg będę wiedzieć bo nifty robimy
 
A ja dziś wstałam o mam wrażenie ze nie jestem w ciąży 😱 kompletnie nic mi nie jest - cycki jakby żyły mi znikły ( są mniej widoczne) nawet kawa mi smakuje :/ której zapach mnie drażnił ... mam nadzieje ze to po prostu przywilej ze mi nic nie dolega zbyt w tej ciąży a nie powtórka z rozrywki :/ ale jak czytam was to mi zle chyba naprawdę wolałbym kibel przytulać , czuła bym się pewniej. Ej i najgorzej czy któraś ma totalny awers do seksu ? Jeżu mógłby nie istnieć a już czuje w głowie ze starego przeciągam już zbyt długo. Przeciwwskazań w sumie nie mam 😅 ale chęci zerowe. Wiem ze któraś odwrotnie aż zazdroszczę heh :p a napewno moj mąż ;p
 
A ja dziś wstałam o mam wrażenie ze nie jestem w ciąży 😱 kompletnie nic mi nie jest - cycki jakby żyły mi znikły ( są mniej widoczne) nawet kawa mi smakuje :/ której zapach mnie drażnił ... mam nadzieje ze to po prostu przywilej ze mi nic nie dolega zbyt w tej ciąży a nie powtórka z rozrywki :/ ale jak czytam was to mi zle chyba naprawdę wolałbym kibel przytulać , czuła bym się pewniej. Ej i najgorzej czy któraś ma totalny awers do seksu ? Jeżu mógłby nie istnieć a już czuje w głowie ze starego przeciągam już zbyt długo. Przeciwwskazań w sumie nie mam 😅 ale chęci zerowe. Wiem ze któraś odwrotnie aż zazdroszczę heh :p a napewno moj mąż ;p
Ja mam zero chęci. ZERO
 
A ja dziś wstałam o mam wrażenie ze nie jestem w ciąży 😱 kompletnie nic mi nie jest - cycki jakby żyły mi znikły ( są mniej widoczne) nawet kawa mi smakuje :/ której zapach mnie drażnił ... mam nadzieje ze to po prostu przywilej ze mi nic nie dolega zbyt w tej ciąży a nie powtórka z rozrywki :/ ale jak czytam was to mi zle chyba naprawdę wolałbym kibel przytulać , czuła bym się pewniej. Ej i najgorzej czy któraś ma totalny awers do seksu ? Jeżu mógłby nie istnieć a już czuje w głowie ze starego przeciągam już zbyt długo. Przeciwwskazań w sumie nie mam 😅 ale chęci zerowe. Wiem ze któraś odwrotnie aż zazdroszczę heh :p a napewno moj mąż ;p

Mam identyczna sytuacje .wstałam z łóżka i piersi zero bolu. Wczoraj wieczorem jak córka oparła mi o nie głowę bolały strasznie. Oczywiście panika mi się włączyła. Nie umiem myśleć.pozytywnie.
Co do seksu nie mam ochoty totalnie
 
Też wcześniej piersi bolały tak że płakać mi się chciało a teraz czasem bolą czasem mnie. Brzuch pobolewa cały czas, albo kłuję. Wymioty coraz mniejsze.
 
reklama
A ja dziś wstałam o mam wrażenie ze nie jestem w ciąży 😱 kompletnie nic mi nie jest - cycki jakby żyły mi znikły ( są mniej widoczne) nawet kawa mi smakuje :/ której zapach mnie drażnił ... mam nadzieje ze to po prostu przywilej ze mi nic nie dolega zbyt w tej ciąży a nie powtórka z rozrywki :/ ale jak czytam was to mi zle chyba naprawdę wolałbym kibel przytulać , czuła bym się pewniej. Ej i najgorzej czy któraś ma totalny awers do seksu ? Jeżu mógłby nie istnieć a już czuje w głowie ze starego przeciągam już zbyt długo. Przeciwwskazań w sumie nie mam 😅 ale chęci zerowe. Wiem ze któraś odwrotnie aż zazdroszczę heh :p a napewno moj mąż ;p
Wrocs zr strojona siła wczoraj rano rąk mialam zero mdłości super samopoczucie a po 15 jakby ktoś mnie odciął. Co do seksu to samo mam totalny brak chęci
 
Do góry