reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Cześć we wtorek. Ja dziś rano takie mile zaskoczenie. Wczoraj mówiłam wieczór mojemu że Boże tak bym zjadła hod doga z taką cebulką prażona, rano mnie wola na dół i kupił mi na śniadanko 🙂 ja z młodsza w domu bo ma kwarantanne, może wezmę się pomalutku za okna, ale firanki mąż mi zawiesi albo poprostu przemyj tylko okna. Brzuch czuje prawie codziennie to nie będę szaleć.
 
Mam z poprzedniej ciąży. Dla mnie super, kupiłam pod koniec ciąży dopiero (pandemia i nie chciałam w razie słabszych ruchów jechać do szpitala). Wg ulotki od 16 tygodnia można słuchać tętna, czekam niecierpliwie [emoji28]wo
wow nawet nie iedxialam ze cos takeigo jest :) ile to kosztuje? to nie szkodzi dziecku? mozna sluchac ile sie chce :)?
 
Hej dziewczyny!
Trochę mnie nie było, ale nadrabiam.
Chciałabym pokrótce napisać, że każda z nas ma prawo do stresu, każda przechodzi ciąże inaczej od drugiej bo jesteśmy różne, jedna czuje się lepiej druga gorzej. Forum jest po to by korzystać z opinii i przeżyć każdej z nas, by zdobywać wiedzę. Forum jest tez po to, że jesli ma się obawy i pytania to zadajemy je oczekując odpowiedzi a nie hejtu. Kto ma ochotę na konkretny temat niech pisze, po to tu jesteśmy przecież. Wspierajmy się bo w końcu jesteśmy lipcowkami🤰🤰🤰RAZEM!

Uśmiechajmy się, cieszmy się chwilą, dajmy sobie wzajemnie siłę i wsparcie! A każdemu będzie lepiej.
Mnie ratuje pozytywne myślenie. ☺️☺️☺️


Co do ‚objawow’. Dziś 7+3, prócz nabrzmiałych piersi wszystko inne ustało. O co się boje bo zaczynam jeść z podwójną siłą 😂😂😂


Moje pytanie do Was!!!
Czy któraś z Was korzysta z zajęć jogi stacjonarnie lub może korzysta z nagrać lub konsultacje online???
Mam duży problem z kręgosłupem, musiałam narazie zrezygnować z masaży i czuje, że zastygłam, a bardzo chętnie się poruszam. Poproszę o oponie!

Ja smigam 3-4 razy w tygodniu na joge. Od testu odstawilam wszystkie Hot i power bo nie wolno i teraz tylko te spokojniesze: Yin, Hatha i dodatkowo pilates.
Czuje sie swietnie i instruktorki zawsze mowia czego ciazowa ma nie robic.
 
Co do tętna, wielkości płodu , wyników badań . Nigdy się nad tym nie zastanawiałam , ja wychodzę z założenia że jeżeli lekarz nie mówi że coś jest źle to nie ma się czym przejmować . Myślę że warto zaufać lekarzowi
Też myślę podobnie, ja w sumie nawet nie wiem jakie dziecko miało tętno, ale jeśli mój zaufany ginekolog nic nie powiedział, to znaczy że było dobre i to jest najważniejsze ☺️
 
reklama
ile wasze płody miały tętno w okolicjac 6tc? bo moj ma az 160 czy to nie za dużo :/
ja w 8t miałam 170, mój ginek mówił że to normalne że te serduszko tak zapieprza, później będzie zwalniać.

Ja właśnie siedzę w poczekalni ( czyt. w samochodzie ) i czekam na swoją wizytę bo dopiero za 20minut otwiera a jestem pierwsza.
U mnie dzisiaj 10+1 ( czyli 10 lub 11tydzień, jak kto woli ).
 
Do góry