reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja dziś miałam zrobić na czczo glukozę, bo idę na 17.00 do diabetologa, ale zrobiłam dodatkowo tsh i betę. I tak oto na wynikj glukozy czekam a tsh i beta już są. Dziś wg Flo 5t5d.
 

Załączniki

  • Screenshot_20211108-121942_Acrobat for Samsung.jpg
    Screenshot_20211108-121942_Acrobat for Samsung.jpg
    261,9 KB · Wyświetleń: 77
A ja zonk upewniam sie, ze labo czynne do 18, a tu zmienili i zaledwie do 15. Takze bety nie zrobię dzis z pewnością, a jutro wątpię, bo również pracuje od 9 do 15. Możliwe ze z rana samego jakos to zorganizuję. Ale tez wątpię, gdybu jeszcze tych kolejek nie bylo. No trudno.
Moze chociaż samego lekarza umowie. 🙃
A nie masz labu gdzie kobiety w ciąży poza kolejnością? U nas diagnostyka ma na pewno tą opcję.
 
Hej laski może Wy mi doradzicie bo nie wiem co robić. Testy wychodzą mi pozytywnie od tygodnia, ale nie miałam kiedy iść jeszcze na betę. Dopiero dzisiaj udało mi się załatwić tydzień wolnego. I od jutra będę działać. Tylko zastanawiam się jak lepiej zrobić czy jutro iść na betę a po jutrze powtórzyc aby sprawdzic czy przyrasta czy przyrost powinno się sprawdzać po dwóch dniach a nie dzień po dniu? To wtedy nie mam po co iść jutro bo czwartek jest wolny tylko poszłabym w środę, a powtórkę zrobiła w piątek.
A dzisiaj nie możesz jeszcze gdzieś pójść? Betę można zrobić o każdej porze dnia.
 
reklama
Do góry