reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Widziałam dziewczyny ze rozmawialiście o progesteronie. Ja aktualnie biorę duphaston 3x2 tabletki wiec teraz na pewno mam w normie ale np w pierwszej ciąży bliźniaczej jak zrobiłam pierwsza betę to miałam 33 a progesteron 4 i brałam wtedy luteine 100 1 raz dziennie. I dzieci się utrzymały.
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Nieśmiało dołączam do Was. Test robiony dziś, pozytywny bez wątpliwości. Okres planowany na środa/czwartek. Dziś beta będzie, a jutro lekarz, aby włączyć potrzebne leki. Oby tym razem się udało. Na koncie jedna córka. 3 ciążę zakończone obumarciem. I oby teraz szczęście dopisało, chociaż mam taka obstawę dużą lekami, że musi się udać.

Przed porażkami chcialam być grudniową mamą, ale lipcową też będzie wspaniale. 🙃
O też Ci wyszedl szybko ładny, pozytywny test. Jaka ładna kreska :D
 
Byłam w szoku. Nie wiedziałam, że wgl coś wyjdzie. Czułam, że może być to to, bo kawa wczoraj mi nie smakowała. Odrzut totalny miałam, ale zwalilam to na hormony, okres sie zbliża itp. Pod wpływem emocji dzis zrobilam, zaczęłam myc zeby i tu taki zonk. Bardzo szybko wyszedł. Oby nie zaszkodził lek, ktory brałam w trakcie owu na bostonke. 😏
Bardzo szybko Ci wyszedl i to jaki ładny :D ja robiłam około 2 dni przed planowanym okresem przez przypadek, bo chciałam zobaczyć biel przed posmarowaniem się maścią od dermatologa, bo mi podpadała, a tu szok, tym bardziej, że o pierwsze dosyć się staraliśmy łącznie z lataniem po klinikach i lekarzach. A myślisz, że miałaś szybciej owulacje, że już test taki ładny?
 
Cześć dziewczyny.
Nieśmiało dołączam do Was. Test robiony dziś, pozytywny bez wątpliwości. Okres planowany na środa/czwartek. Dziś beta będzie, a jutro lekarz, aby włączyć potrzebne leki. Oby tym razem się udało. Na koncie jedna córka. 3 ciążę zakończone obumarciem. I oby teraz szczęście dopisało, chociaż mam taka obstawę dużą lekami, że musi się udać.

Przed porażkami chcialam być grudniową mamą, ale lipcową też będzie wspaniale. 🙃
Hej ❤
Jak miło, że kolejna ,,staraczka" dołączyła 🙂
Dawaj znać jak beta. Ja również czekam na swoje wyniki, teraz już na przyrost 🤞
 
Hej laski może Wy mi doradzicie bo nie wiem co robić. Testy wychodzą mi pozytywnie od tygodnia, ale nie miałam kiedy iść jeszcze na betę. Dopiero dzisiaj udało mi się załatwić tydzień wolnego. I od jutra będę działać. Tylko zastanawiam się jak lepiej zrobić czy jutro iść na betę a po jutrze powtórzyc aby sprawdzic czy przyrasta czy przyrost powinno się sprawdzać po dwóch dniach a nie dzień po dniu? To wtedy nie mam po co iść jutro bo czwartek jest wolny tylko poszłabym w środę, a powtórkę zrobiła w piątek.
 
Hej laski może Wy mi doradzicie bo nie wiem co robić. Testy wychodzą mi pozytywnie od tygodnia, ale nie miałam kiedy iść jeszcze na betę. Dopiero dzisiaj udało mi się załatwić tydzień wolnego. I od jutra będę działać. Tylko zastanawiam się jak lepiej zrobić czy jutro iść na betę a po jutrze powtórzyc aby sprawdzic czy przyrasta czy przyrost powinno się sprawdzać po dwóch dniach a nie dzień po dniu? To wtedy nie mam po co iść jutro bo czwartek jest wolny tylko poszłabym w środę, a powtórkę zrobiła w piątek.

Najlepiej po 48h, ale jak nie ma takiej możliwości to po 72 zdecydowanie lepiej niż kolejnego dnia, więc wydaje mi się, że lepiej w piątek powtórzyć
 
Byłam w szoku. Nie wiedziałam, że wgl coś wyjdzie. Czułam, że może być to to, bo kawa wczoraj mi nie smakowała. Odrzut totalny miałam, ale zwalilam to na hormony, okres sie zbliża itp. Pod wpływem emocji dzis zrobilam, zaczęłam myc zeby i tu taki zonk. Bardzo szybko wyszedł. Oby nie zaszkodził lek, ktory brałam w trakcie owu na bostonke. 😏
A ja w każdej ciąży mogę pić wiadrami kawę gdzieś tak do 4, 5 t.c. non stop kawa za kawa (oczywiści jeszcze nie wiem, że jestem w ciazy) 😁 dla mnie to jest podejrzane 😆 trzymam kciuki aby wszystko było ok 😉
 
reklama
Ja dopiero dzisiaj poszłam drugi raz zrobić betę, po 9 dniach. Nie miałam możliwości żeby zrobić wcześniej ale powiedzieli mi że nie szkodzi. Bo i tak będzie widać jaki jest przyrost.
 
Do góry