reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Mam już wyniki [emoji54]
Beta: 2950 (Przyrost 113%) [5t+1]
Próg: 16 (poszedł dokładnie o 0,70 w górę [emoji3060][emoji3060][emoji3060])

Niestety glukoza >100 [emoji25]

A miałaś już wcześniej przed ciążą podwyższoną czy dopiero teraz tak skoczyła? Może coś zjadłaś wczoraj za późno
 
A miałaś już wcześniej przed ciążą podwyższoną czy dopiero teraz tak skoczyła? Może coś zjadłaś wczoraj za późno
Właśnie bardzo pilnowalam diety. Poprzednia ciąża (stracona w 12 tyg) też od 1. dnia miałam ketony w moczu i podwyższony cukier na czczo... jestem jednym z tych freakówżywieniowych co nie ma białego cukru w domu...
Mam glukometr i po posiłkach jest ok. Tylko na czczo problem... przed ciąża miałam wyniki po 75...
 
Właśnie bardzo pilnowalam diety. Poprzednia ciąża (stracona w 12 tyg) też od 1. dnia miałam ketony w moczu i podwyższony cukier na czczo... jestem jednym z tych freakówżywieniowych co nie ma białego cukru w domu...
Mam glukometr i po posiłkach jest ok. Tylko na czczo problem... przed ciąża miałam wyniki po 75...
To chyba zostaje tylko dietetyk 🥵
 
Część dziewczyny.. też dopiero dziś zrobiłam pierwsza betę .. w srode następna... Nawet nie wiecie jaki mnie przeszywa lęk..[emoji17] z córką nawet tego nie robiłam a teraz chyba po stracie wariuje.. a do tego dziewczyny z innej beczki - mój mąż się dziś dowiedział że ma grzybicę prącia.[emoji25] Myślę że podczas starań jej nie miał ( ale wiecie-moze nie miał objawów), a może to ja coś miałam .. ginekolog dopiero 22 - co myślicie ? Szukać pilnie innego ? Dodam że nie mam żadnych objawów i nigdy nie miałam niczego podobnego .
 
Część dziewczyny.. też dopiero dziś zrobiłam pierwsza betę .. w srode następna... Nawet nie wiecie jaki mnie przeszywa lęk..[emoji17] z córką nawet tego nie robiłam a teraz chyba po stracie wariuje.. a do tego dziewczyny z innej beczki - mój mąż się dziś dowiedział że ma grzybicę prącia.[emoji25] Myślę że podczas starań jej nie miał ( ale wiecie-moze nie miał objawów), a może to ja coś miałam .. ginekolog dopiero 22 - co myślicie ? Szukać pilnie innego ? Dodam że nie mam żadnych objawów i nigdy nie miałam niczego podobnego .
Powinnaś zrobić cytologię, albo jakiś inny wymaz żeby to sprawdzić dla świętego spokoju🙂 najlepiej ginekologa zapytać. Ja w 1 ciąży miałam zapalenie dróg moczowych, które mimo antybiotyku utrzymało się do końca i dziecko miało przez to żółtaczkę = 15 dni w szpitalu po porodzie 😑
 
Powinnaś zrobić cytologię, albo jakiś inny wymaz żeby to sprawdzić dla świętego spokoju[emoji846] najlepiej ginekologa zapytać. Ja w 1 ciąży miałam zapalenie dróg moczowych, które mimo antybiotyku utrzymało się do końca i dziecko miało przez to żółtaczkę = 15 dni w szpitalu po porodzie [emoji58]
Myślisz że 2 tyg to za długo żeby czekać do swojego ginekologa?
Mój mąż jest zaawansowanym cukrzykiem i rzadko ale jednak się to u niego dzieje czasami też po prostu po zwykłej infekcji .. [emoji17]
 
Część dziewczyny.. też dopiero dziś zrobiłam pierwsza betę .. w srode następna... Nawet nie wiecie jaki mnie przeszywa lęk..[emoji17] z córką nawet tego nie robiłam a teraz chyba po stracie wariuje.. a do tego dziewczyny z innej beczki - mój mąż się dziś dowiedział że ma grzybicę prącia.[emoji25] Myślę że podczas starań jej nie miał ( ale wiecie-moze nie miał objawów), a może to ja coś miałam .. ginekolog dopiero 22 - co myślicie ? Szukać pilnie innego ? Dodam że nie mam żadnych objawów i nigdy nie miałam niczego podobnego .

Wydaje mi się, że w tym przypadku należałoby zrobić posiew w tym kierunku
 
Myślisz że 2 tyg to za długo żeby czekać do swojego ginekologa?
Mój mąż jest zaawansowanym cukrzykiem i rzadko ale jednak się to u niego dzieje czasami też po prostu po zwykłej infekcji .. [emoji17]
Im wcześniej tym lepiej. Bo tu chodzi o czas. Żeby się nie rozwinęło i jak najszybciej zwalczyć bakterię.
 
reklama
Do góry