reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Cześć;) I chyba ja mogę się powoli przywitać. Beta 4.11 65 z 6.11 158 jestesmy po 2 inseminacji wiec badajac beta to bylo 2 tygodnie po inseminacji wiec moze dlatego tak niskie wartosci ? Druga sprawa to progesteron wyszedł mi 111 ng/ml. Dodam załączniki, czy któraś z Was może podpowiedzieć dlaczego tak wysoki progesteron ? Jeśli chodzi o objawy to mam ciągnięcia w podbrzuszu i chyba tyle jak na razie :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20211106-131537_Chrome.jpg
    Screenshot_20211106-131537_Chrome.jpg
    152,1 KB · Wyświetleń: 47
  • Screenshot_20211106-131537_Chrome.jpg
    Screenshot_20211106-131537_Chrome.jpg
    152,1 KB · Wyświetleń: 47
Cześć;) I chyba ja mogę się powoli przywitać. Beta 4.11 65 z 6.11 158 jestesmy po 2 inseminacji wiec badajac beta to bylo 2 tygodnie po inseminacji wiec moze dlatego tak niskie wartosci ? Druga sprawa to progesteron wyszedł mi 111 ng/ml. Dodam załączniki, czy któraś z Was może podpowiedzieć dlaczego tak wysoki progesteron ? Jeśli chodzi o objawy to mam ciągnięcia w podbrzuszu i chyba tyle jak na razie :)

A bierzesz luteine lub inny progesteron?
 
Nie udało mi się znaleźć póki co wizyty na wcześniej niż 25 listopada. Trochę późno jak dla mnie. Liczyłam kilka dni wcześniej. Może uda się jeszcze coś złapać.
 
Nie udało mi się znaleźć póki co wizyty na wcześniej niż 25 listopada. Trochę późno jak dla mnie. Liczyłam kilka dni wcześniej. Może uda się jeszcze coś złapać.
Ja dzwoniłam do mojego ginekologa dwa dni przed spodziewanym terminem miesiączki (27.10), po pozytywnych testach, bo wiedziałam, że w listopadzie ma kocioł. Udało mi się wcisnąć na 29 listopada. Na początku była mowa o grudniu, ale stwierdziłam, że to przesada.. masakra z tymi terminami
 
reklama
Ja dzwoniłam do mojego ginekologa dwa dni przed spodziewanym terminem miesiączki (27.10), po pozytywnych testach, bo wiedziałam, że w listopadzie ma kocioł. Udało mi się wcisnąć na 29 listopada. Na początku była mowa o grudniu, ale stwierdziłam, że to przesada.. masakra z tymi terminami
No właśnie tak liczę kiedy wypadają te I trymestru FMF i dokładnie na okres świąt i sylwestra, także jutro zadzwonię zarezerwować termin bo nie wiem jak to będzie z dostępnością.
 
Do góry