reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Kochane weźcie to na spokojnie. Ja jestem na przełomie 5-6 tygodnia, cycki się troszkę uspokoiły- na tyle, że gdy brałam wczoraj wieczorem prysznic to mogłam je sobie delikatnie umyć 😂 więc nie wiem czy to dobrze żeby chcieć mieć ten ból w piersiach. Tak samo wymioty, ja miałam w piątek ale tu na bank była 1dniowa jelitówka, a tych ciążowych bym nie chciała mieć .

Plamienie też mi się pojawiło, bardzo skąpe ( zabarwiony śluz ) ale też się bardzo przejęłam. Minęły po 2 dniach. Jedyne co mogę przypuszczać to to, że akurat miałam bardzo ciężkie dni w pracy, byłam fizycznie wykończona z wysiłku. Potem się uspokoiło i plamienia zniknęły.
 
Dziewczyny, ja z innej beczki. Diabeł mnie podkusił wymyć kuwete Domestosem. Zawsze tak robiłam i nawyk został. Oczywiście w rękawiczkach i prawie na bezdechu. Ale teraz siedzę i myślę… Mogło to mieć wpływ na ciaze?
A robiłaś już badania? Może już dawno przeszłaś bezobjawowo toksoplazmozę, więc teraz nie ma się już co martwić ;)
Mi właśnie wyszło, że mam przeciwciała, musiałam już kiedyś przejść.
 
A robiłaś już badania? Może już dawno przeszłaś bezobjawowo toksoplazmozę, więc teraz nie ma się już co martwić ;)
Mi właśnie wyszło, że mam przeciwciała, musiałam już kiedyś przejść.
Toksoplazmoze badam bardzo czesto ze wzgledu na kilka kotow w domu. Ostatnie badania 25.10. Oba niereaktywne, czyli nie mialam nigdy toksoplazmozy. Mi bardziej chodzi o to czy opary Domestosu mogly zaszkodzic.
 
A ile tych oparów mogło być ? Gdyby było to strasznie niebezpieczne to w sumie w czasie ciąży kobieta musiałaby całkowicie zrezygnować ze sprzątania bo różne płyny są dookoła nas.
 
@CiagleNiewyspana nie sądzę by coś od jednorazowego mycia miało się dzidzi stać. Ile byś tych oparów miała tam wciągnąć. Może jakbyś zrobiła inhalacje z domestosa to byś coś zrobiła chociaż i w takim przypadku podejrzewam, że najwyżej co to dobrze haftnęła ;)

@Madzia86G ja nie wiem czy któraś z nas napisała, że czeka na ten ból ;) raczej spod mojej klawiatury wyszło, że miałam nadzieję, że skoro jeszcze nie zwracam to już nie będę, a nie pamiętałam kiedy zaczęło się to w pierwszej ciąży ;) Ja poza zmęczeniem i zimnem to nawet znoszę te objawy, ale no zmęczona jestem okropnie. Chciałam iść na basen a teraz nie jestem w stanie za bardzo się do tego działania przekonać :/
 
@CiagleNiewyspana nie sądzę by coś od jednorazowego mycia miało się dzidzi stać. Ile byś tych oparów miała tam wciągnąć. Może jakbyś zrobiła inhalacje z domestosa to byś coś zrobiła chociaż i w takim przypadku podejrzewam, że najwyżej co to dobrze haftnęła ;)

@Madzia86G ja nie wiem czy któraś z nas napisała, że czeka na ten ból ;) raczej spod mojej klawiatury wyszło, że miałam nadzieję, że skoro jeszcze nie zwracam to już nie będę, a nie pamiętałam kiedy zaczęło się to w pierwszej ciąży ;) Ja poza zmęczeniem i zimnem to nawet znoszę te objawy, ale no zmęczona jestem okropnie. Chciałam iść na basen a teraz nie jestem w stanie za bardzo się do tego działania przekonać :/
Moze mam takie wrazenie, bo kuweta w kabinie a ja na zewnatrz. No nie wiem… Wiec myslalam ze mimo wszystko moglam sie tego nawdychac bo caly ten opar szedl na mnie.
 
reklama
Do góry