reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja miałam ostatni okres 4.10 termin z kalendarza wychodzi mi 10.07 ale właśnie miałam krótkie cykle 26 dni więc w ruch kalendarzach gdzie korygują o czas cyklu wychodzi 8.07. Chociaż marzy mi się by urodzić jeszcze koniec czerwca..
W sumie może się uda :D ja ostatnio w ciąży wyliczyłam sobie najbliżej. Urodziłam 3 marca, a moi lekarze mieli wyliczone na 8 i 10, ja na 6. Ale teraz totalnie nie mam pojęcia tak mi się cykle pomieszały
 
reklama
Wiecie co mi ginekolog zrobił na ostatniej wizycie.. pokazał pęcherzyk, zmierzył długości, sprawdził czy serce bije, wszystko ok. Ja już myślę sobie o czymś innym, a on do mnie z tekstem "jest drugi". Mentalnie wpadłam w czarna dziurę i jedyne co to powiedziałam z takim dziwnym zdecydowanym akcentem NIE.. on wtedy chyba oglądał jajniki i tak sobie zażartował, wtedy kompletnie byłam wyłączona, więc nawet do końca nie wiem o czym on gadał, ale jak usłyszałam tekst jest drugi to mnie od razu rozbudziło 🤭 teraz jak mnie wezmą dziwne ciążowe myśli to mam rozkmine, czy on na pewno żartował 😅
Ja bym chyba zamiast nie poszła w przekleństwo jakieś, pomyślałam o innym słowie niż nie 🙈
 
W sumie może się uda :D ja ostatnio w ciąży wyliczyłam sobie najbliżej. Urodziłam 3 marca, a moi lekarze mieli wyliczone na 8 i 10, ja na 6. Ale teraz totalnie nie mam pojęcia tak mi się cykle pomieszały
Tak, też miałam z synem termin na 2 października a urodziłam 10 dni wcześniej :p no nie ukrywam, że 10 dni krócej w ciąży było dobrą opcją :p
 
Dziewczyny, ja z innej beczki. Diabeł mnie podkusił wymyć kuwete Domestosem. Zawsze tak robiłam i nawyk został. Oczywiście w rękawiczkach i prawie na bezdechu. Ale teraz siedzę i myślę… Mogło to mieć wpływ na ciaze?
 
Jestem obsrana, bo ja dodatkowo jestem ze tak powiem bezobjawowa. Brzuch zero, cycki nic nadzwyczajnego, mdlosci zero.
Nie wiem jak dziewczyny, ale ja też nie mam jakiś szczególnych objawów poza tym, że chce mi się wiecznie spać, a do tego totalnie mi zimno. Ręce i stopy mam tak zimne, że mogłabym mrozić piwo.
 
reklama
Do góry