reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej dziewczyny🙂
U mnie dosyć nerwowo. Dostałam wczoraj jakichś plamień. Nie lało się ze mnie, ale jednak się strasznie wystraszyłam. Do tego bolał mnie brzuch. Byłam na sorze ale nic nie pomogli, bo nic nie widzieli na usg, mimo że pokazałam im badanie bety. Mam iść do swojego lekarza jutro. Jadę zaraz powtórzyć betę, żeby sprawdzić przyrost i progesteron. Jeszcze sen jaki miałam mnie zdołował, możecie się domyślać co mi się śniło 😟
Trzymajcie za mnie kciuki, żeby wszystko było ok ❤💙💜
 
reklama
Hej dziewczyny🙂
U mnie dosyć nerwowo. Dostałam wczoraj jakichś plamień. Nie lało się ze mnie, ale jednak się strasznie wystraszyłam. Do tego bolał mnie brzuch. Byłam na sorze ale nic nie pomogli, bo nic nie widzieli na usg, mimo że pokazałam im badanie bety. Mam iść do swojego lekarza jutro. Jadę zaraz powtórzyć betę, żeby sprawdzić przyrost i progesteron. Jeszcze sen jaki miałam mnie zdołował, możecie się domyślać co mi się śniło 😟
Trzymajcie za mnie kciuki, żeby wszystko było ok ❤💙💜
Ja wczoraj też dostałam plamień więc dokładnie rozumiem przez co przychodzisz...
Daj koniecznie znać jakie wyjdą wyniki!
Ja mam możliwość zrobienia dopiero jutro...

Koszmarem się nie martw. Pamiętaj że to tylko sen. Trzymam kciuki ,by wszystko było dobrze
 
Ja wczoraj też dostałam plamień więc dokładnie rozumiem przez co przychodzisz...
Daj koniecznie znać jakie wyjdą wyniki!
Ja mam możliwość zrobienia dopiero jutro...

Koszmarem się nie martw. Pamiętaj że to tylko sen. Trzymam kciuki ,by wszystko było dobrze
Brzuch mnie teraz nie boli, w zasadzie przestał po wizycie u lekarki. Bo wczoraj bolało jak na okres. Natomiast zauważylam że w pochwie mam dużo śluzu takiego brązowego, zaschniętego... wiem że plamienia w ciąży się zdarzają, ale nie miałam takich przebojów w 1 ciąży. Już nawet nie chce czytać w necie co może być przyczyną bo zwariować idzie.
 
Bo u mnie w normie dla 4 tyg jest do 750. Dopytam lekarza
Ale jak robiłaś 4 + ileś dni to chyba powinnaś patrzeć na normę dla 5 t.c. Jak się mylę to dajcie znać. Z resztą, beta to tylko jeden parametr, bez usg nic nie mówi dokładnie, bo wiek ciąży z usg może być inny niż z OM- które nie jest dokładnym i pewnym wskaźnikiem. Nie martw się, zobaczysz co gin powie.
 
Wiecie co mi ginekolog zrobił na ostatniej wizycie.. pokazał pęcherzyk, zmierzył długości, sprawdził czy serce bije, wszystko ok. Ja już myślę sobie o czymś innym, a on do mnie z tekstem "jest drugi". Mentalnie wpadłam w czarna dziurę i jedyne co to powiedziałam z takim dziwnym zdecydowanym akcentem NIE.. on wtedy chyba oglądał jajniki i tak sobie zażartował, wtedy kompletnie byłam wyłączona, więc nawet do końca nie wiem o czym on gadał, ale jak usłyszałam tekst jest drugi to mnie od razu rozbudziło 🤭 teraz jak mnie wezmą dziwne ciążowe myśli to mam rozkmine, czy on na pewno żartował 😅
 
reklama
Hej dziewczyny🙂
U mnie dosyć nerwowo. Dostałam wczoraj jakichś plamień. Nie lało się ze mnie, ale jednak się strasznie wystraszyłam. Do tego bolał mnie brzuch. Byłam na sorze ale nic nie pomogli, bo nic nie widzieli na usg, mimo że pokazałam im badanie bety. Mam iść do swojego lekarza jutro. Jadę zaraz powtórzyć betę, żeby sprawdzić przyrost i progesteron. Jeszcze sen jaki miałam mnie zdołował, możecie się domyślać co mi się śniło 😟
Trzymajcie za mnie kciuki, żeby wszystko było ok ❤💙💜
To są właśnie wizyty na SOR 😒 Nigdy nic nie widzą i odsyłają do swojego lekarza prowadzącego.
 
Do góry