reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dostałam skierowanie teraz we wtorek i mam je zrobić albo na następną (10.12 ) ale jeszcze kolejna wizytę (31.12). Dzisiaj jestem 6+6 wg om ale ciąża jest kilka dni młodsza.
dziewczyny kiedy gin was kieruje na pierwsze badania? te wiecie podstawowe? tokso, HIV, grupa krwi itp?itd? bo ja jestem 6+1 to mowi ze to za wczesnie i zeby przyjść za 3 tyg, jak to bylo was?
 
reklama
dziewczyny kiedy gin was kieruje na pierwsze badania? te wiecie podstawowe? tokso, HIV, grupa krwi itp?itd? bo ja jestem 6+1 to mowi ze to za wczesnie i zeby przyjść za 3 tyg, jak to bylo was?
mi na pierwszej wizycie (to był jakoś 6 tydzień) kazała zrobić i mieć na drugą wizytę. (miała być w 11 tyg ale poszłam już dziś, będąc 8 plus 4. Do laboratorium idę jutro
 
Przepraszam, ze tak pytam i dziewczyny, za ten temat 🙏🏻 ale czy jak jest strata to jest plamienie? Czy różnie może być?

Tak czasem się zastanawiam jak objawow nie czuje, do wizyty daleko czy wszystko okej 🙄
Różnie. Ja mam za sobą dwie straty i tylko w jednej plamiłam. O ostatniej dowiedziałam się na rutynowej wizycie w 12tc.
 
dziewczyny kiedy gin to było na pierwsze badanie? wiecie podstawowe? tokso, HIV, grupa krwi itp?itd? bo ja jestem 6+1 to mowi ze to za wczesnie i zeby miejsce na za 3 tyg, jak bylo bylo?
Ja dostałam skierowanie na to, że już w 5 tygodniu i zrobiłam 🙂 wszystko w normie. Toxoplazmozy nigdy nie mialam i nie mam (tego nie wiedziałam akurat, bo w 1 ciąży robiłam tylko IGM czyli czy aktualnie nie choruje), na różyczkę mam przeciwciała i chorowałam, grupy krwi nie musiałam robić bo też robiłam kilka lat temu, hcv, kiła i hiv ujemne. Jeszcze muszę zrobić cmv. Na szczęście tsh mi spadło. Miałam między 3,5 a 4 i teraz po lekach spadło na 0,4.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny kiedy gin was kieruje na pierwsze badania? te wiecie podstawowe? tokso, HIV, grupa krwi itp?itd? bo ja jestem 6+1 to mowi ze to za wczesnie i zeby przyjść za 3 tyg, jak to bylo was?
Ja na pierwszym badaniu byłam 6+4 zlecił mi wtedy badania krwi i mam je przynieść na druga wizytę będę wtedy jakoś 10+4.

Jutro chyba się przejdę na krew. Dodatkowo mam iść do stomatologa i usg piersi zrobić.
 
reklama
Tak mi powiedział gin ze w 1 trymestrze nie można znieczulenia
To się nie przejmuj. Powiedz na wizycie dentyście ze jesteś w ciąży. Ja miałam w poniedziałek niewielka dziurkę, ale zawsze biorę znieczulenie bo wtedy siedzę bez stresu na fotelu i tym razem również dostałam znieczulenie. Pani doktor zapewniała żeby się nie bać, ze kiedyś owszem tak było, ale medycyna poszła tak do przodu ze aktualnie robi się praktycznie wszystko od samego początku aż po karmienie piersią.
 
Do góry