reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja żałuję, że wczoraj nie zbadałam proga robiąc betę... trudno. W poniedziałek powtórka żeby sprawdzić przyrost i przy okazji to zrobię 🙂 chociaż 8dpo miał 17ng, więc mam nadzieję że teraz jest więcej 🙂
 
Ja dzwoniłam, nawet do dwóch. Powiedzieli, ze jest ok (ale Dziewczyny niektóre na Staraczkach sadza, ze to nie jest dobry i mam mętlik w głowie). Tzn. jeden z nich, ze jest w widełkach i koniec, po to są widełki, drugi ze jak bety przyrost ok to jest najważniejsze. Z kolei moja była ginekolog (3 opinia) bo ona mi odpisuje jak napisze maile wskazała żebym wykonała jeszcze jedno badania proga. I tyle :) już kończę ten temat, bo głowa paruje. Nic nie wymyślę, a tylko sie stresuje. Mąż mi mówi, ze zaraz codziennie na krew będę chodzić, mam sie uspokoić - takie męskie gadanie, bo będzie wszystko dobrze z naszym Kropusiem (tak go nazwaliśmy :)). Trzymacie się dziewczyny! Udanego weekendu 😉
U nas odwrotnie, to mąż bardziej wariuje.
I jak głaszcze mi brzuszek to mówi jak do dziewczynki 🥰 Ja jak do chłopaczka
 
@Dreamy znalazłam. 😁 przypomnij mi jak Tobie wychodzi termin z o.m. mi po tym usg coś koło 7, Tobie podobnie ?
Napisałam do Ciebie prywatną wiadomość z linkiem, ale chyba nie widziałaś? 🤣 kurcze wiesz co ja mam tak nieregularne cykle po porodzie, że mi wychodzi od 8 do 10, zaczekam na usg. A ostatni okres miałam 3 października, przed porodem miałam cykle jak w zegarku 26 dni, a teraz już słabo.
 
Ja miałam ostatni okres 4.10 termin z kalendarza wychodzi mi 10.07 ale właśnie miałam krótkie cykle 26 dni więc w ruch kalendarzach gdzie korygują o czas cyklu wychodzi 8.07. Chociaż marzy mi się by urodzić jeszcze koniec czerwca..
Napisałam do Ciebie prywatną wiadomość z linkiem, ale chyba nie widziałaś? [emoji1787] kurcze wiesz co ja mam tak nieregularne cykle po porodzie, że mi wychodzi od 8 do 10, zaczekam na usg. A ostatni okres miałam 3 października, przed porodem miałam cykle jak w zegarku 26 dni, a teraz już słabo.
 
reklama
Do góry