reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Kobiety są gorsze dla drugiej kobiety niż facet w pracy. Pracowałam w samym damskim gronie potem wyszło jakie niektóre to fałszywe... Uciekaj, bierz L4 od dr i się nie przejmuj, stres to najgorsze co może być teraz
oj to prawda niestety ... Wiem po sobie jak nagle się z dnia na dzień zmieniło nastawienie niektórych koleżanek 🙁 ( nie wszystkich ale i tak parę kobiet mnie rozczarowało i to same babki które mają dzieci tyle że już lekko odchowane albo te które mają wnuki i ich synowe w domu siedzą )
 
Doświadczone dziewczyny, możecie napisać trochę czego można się spodziewać na takich badaniach prenatalnych? Jak to wygląda? Jak długo trwa?
Zależy jaki lekarz i jaki ma sprzęt. U nas takie prenatalne trwają różnie, zależy czy uda się wszystko zbadać w tym czasie. Moja trwa 30 minut, słuchałam serduszka, powiedział jaka płeć, sprawdził wszystkie narządy wewnętrzne wewnętrzne czy są, raczki, nóżki czy są, nosek, przeciętność karkowa, wszystko pod kątem różnych wad. O wszystkim opowiadał, po kolei i powolutku :) jak czegoś nie widzi to prosi z się np. Przejść czy zjeść coś słodkiego i wrocic za 20 min.
 
Ja dziś w miarę, rano tylko mnie poszarpało przed WC ale bez wymiotów. Ale ostatnio tak od 17 najgorzej. Ja to bym już choinkę ubrała, dekoracje świąteczne dała 🎄🎁🤣
 
Zależy jaki lekarz i jaki ma sprzęt. U nas takie prenatalne trwają różnie, zależy czy uda się wszystko zbadać w tym czasie. Moja trwa 30 minut, słuchałam serduszka, powiedział jaka płeć, sprawdził wszystkie narządy wewnętrzne wewnętrzne czy są, raczki, nóżki czy są, nosek, przeciętność karkowa, wszystko pod kątem różnych wad. O wszystkim opowiadał, po kolei i powolutku :) jak czegoś nie widzi to prosi z się np. Przejść czy zjeść coś słodkiego i wrocic za 20 min.
W którym tyg powiedział Ci jaka płeć ? :)
 
reklama
Zależy jaki lekarz i jaki ma sprzęt. U nas takie prenatalne trwają różnie, zależy czy uda się wszystko zbadać w tym czasie. Moja trwa 30 minut, słuchałam serduszka, powiedział jaka płeć, sprawdził wszystkie narządy wewnętrzne wewnętrzne czy są, raczki, nóżki czy są, nosek, przeciętność karkowa, wszystko pod kątem różnych wad. O wszystkim opowiadał, po kolei i powolutku :) jak czegoś nie widzi to prosi z się np. Przejść czy zjeść coś słodkiego i wrocic za 20 min.
Dziękuję za wyjaśnienie ☺️ Pewnie teraz przez covid mąż nie będzie mógł być podczas badania?
 
Do góry