reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Nie miałam dokładnie zapisanej om. Początkowo pierwszy gin wyliczył mi 4.07. Zmieniłam gina, 2 wizyty mam już za sobą i potwierdza się, że tp będzie raczej wcześniej. Teraz przyjmuje 28.06. Przycupnelam tutaj z Wami i nie chce mi się przenosić na czerwcowe, tam i tak już mają pozamykane fora itp. Chyba mnie nie pogonicie..? 🙂
Oooj tam 28.06 . A jak się przesunie i jednak dzidzia na świat w lipcu przyjdzie na świat ? Ja mam niby na 1 lipca wg lekarza więc jedną nogą też w czerwcu niby siedzę.
 
reklama
Nie no coś Ty [emoji16][emoji16][emoji16]
Nie miałam dokładnie zapisanej om. Początkowo pierwszy gin wyliczył mi 4.07. Zmieniłam gina, 2 wizyty mam już za sobą i potwierdza się, że tp będzie raczej wcześniej. Teraz przyjmuje 28.06. Przycupnelam tutaj z Wami i nie chce mi się przenosić na czerwcowe, tam i tak już mają pozamykane fora itp. Chyba mnie nie pogonicie..? [emoji846]
 
Nie miałam dokładnie zapisanej om. Początkowo pierwszy gin wyliczył mi 4.07. Zmieniłam gina, 2 wizyty mam już za sobą i potwierdza się, że tp będzie raczej wcześniej. Teraz przyjmuje 28.06. Przycupnelam tutaj z Wami i nie chce mi się przenosić na czerwcowe, tam i tak już mają pozamykane fora itp. Chyba mnie nie pogonicie..? 🙂
ja tez umożliwiam na inny termin teraz mi gin inaczej wyliczyl i wyszlo 11+1 i nie wiem czy to nie za wczas, no nic na kolejnej wizycie ustale z nim co i jak i najwyzej przeloze i juz :)
 
Hej dziewczyny,

Czy zawsze trzeba brać duphaston jak się poroniło?

Ostatnią miesiączkę miałam 24.10 ale cykle mam dość długie- owulacje czułam Ok. 13.11 i w tych okolicach byli zbliżenia. Z OM wychodziłby mi termin na koniec lipca ale raczej będzie to początek sierpnia. Oczywiście wszystko się okaże jak już pójdę na usg. Termin mam dopiero na 17.12 ponieważ nie chciałam iść wcześniej i się stresować jakby np. Nic nie było widać czy nie byłoby bicia serca ale teraz tak czytam ze większość bierze ten duphaston, a ja również go brałam w pierwszej ciąży, a i tak poroniłam. Dodam tez, że zwykle dziewczyny na forach piszą, że od samego początku coś biorą na podtrzymanie, a w rodzinie czy u koleżanek nikt nigdy niczego nie brał, dziewczyny nawet bety nie robią, jedynie test- pierwsze usg 7-8 tydzień o wszystko zawsze jest Ok…
Teraz sama nie wiem czy powinnam iść wcześniej do lekarza? Prosić o ten duphaston?
Ja miałam poronienie zatrzymane w tamtym roku i teraz gin mi nocnie dał, poza normalnymi witaminami dla ciężarnych, puki nie ma plamień nic nie brać
 
reklama
4 tydzień wymiotuje codziennie, nawet po 5 razy dziennie. Dziś mam aż skurcze brzucha od tych zwrotów, bo autentycznie już totalnie nie mam czym.... płaczę w zasadzie codziennie. Cieszę się z tej ciąży, chciałam jej, ale nie byłam gotowa że tak bardzo ciężko jest... wybaczcie za te żale, ale nie wiem czego się złapać. Może koniec 1 trymestru przyniesie ulgę?
 
Do góry