reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Doświadczone dziewczyny, możecie napisać trochę czego można się spodziewać na takich badaniach prenatalnych? Jak to wygląda? Jak długo trwa? 😉
 
Właśnie umówiłam się na badania prenatalne, to będzie 12+3 a Wy kiedy idziecie? ☺️
U mnie 12+2, ja mam termin na 23grudnia.
Babka która mnie zapisywała, zapytała kiedy miała ostatni okres i zapytała czy gdy byłam teraz u ginekologa to czy wiek ciąży pokrywał się z usg ( no u mnie akurat się pokrywa ) i powiedziała że powinno być 11-13 tydzień, a oni zapisują tak żeby wypadał 12 tydzień .
 

Załączniki

  • 7d43d553-0c20-4801-831e-a405adf16f0e.jpg
    7d43d553-0c20-4801-831e-a405adf16f0e.jpg
    84,6 KB · Wyświetleń: 45
Masz 10+2 z usg a ile z OM?
Nie miałam dokładnie zapisanej om. Początkowo pierwszy gin wyliczył mi 4.07. Zmieniłam gina, 2 wizyty mam już za sobą i potwierdza się, że tp będzie raczej wcześniej. Teraz przyjmuje 28.06. Przycupnelam tutaj z Wami i nie chce mi się przenosić na czerwcowe, tam i tak już mają pozamykane fora itp. Chyba mnie nie pogonicie..? 🙂
 
A tu badania do 10 tygodnia, które trzeba zrobic:
 

Załączniki

  • 8a145720-9e7e-4afb-88bf-dda1a2b27a6b.jpg
    8a145720-9e7e-4afb-88bf-dda1a2b27a6b.jpg
    62,2 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Cześć dziewczyny,
Ostatnio zrobiłam sobie przerwę z forum,ale już wracam. Czuje się fatalnie,no okrooopnie. Nudności mam wieczorami a dziś nawet rano... Czuje się taka słaba,rozbita. Ehh
Czekam do poniedziałku na wizytę ( przełożyli z wtorku) będę miała prezent Mikołajkowy 😊
U mnie nikt nie wie o ciąży, jak na wizycie wszystko będzie ok,to powiem w pracy ( choć dziewczyny chyba się domyślają) Szefowa będzie wściekła znając życie,ale trudno.
Mam nadzieję,że u was dziewczyny ok.
Zaczynam nadrabiać.
 
Do góry