reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Polecam stronki typu gdziepolek. Pokazują aktualny stan dostępności konkretnego leku w aptekach. Mieszkam w Trójmieście i tu też jest hardkor z clexanem. Gdyby nie ta stronka, miałabym całodzienny maraton po aptekach ;p
Potwierdzam! Wczoraj w Łodzi udało mi się dostać 10 opakowań neoparin. Rezerwacje zrobiłam przez tą stronę:)
 
reklama
Czyli dobrze rozumiem, ze będę miała takie same wypłaty jak w pierwszej ciąży? Pod koniec kwietnia wróciłam do pracy i do listopada udalo mi sie przepracować tylko jeden pełny miesiąc, bo mi syn tak chorował 🤔
W mojej ocenie tak. Aby podstawa wymiaru się przeliczyła na nowo muszą być przepracowane w ciągu pełne 3 miesiące kalendarzowe. Masz możliwość potwierdzić to u swojej kadrowej?
 
Witam was kobiety. Jak samopoczucie dzisiaj? Mi moje dziecko dało pospać do 8.45 także jestem w końcu wyspana. Jutro do ginekologa a dziś lenistwo z synem. Tylko nie wiem co na obiad zrobić. Jak zwykle z resztą. Pozdrawiam was i życzę miłego dnia.
 
Cześć dziewczyny ! U mnie OM 29.09 .. z USG termin porodu 8.07 :) czy któraś z Was jest z Lublina i mogłaby polecić dobrego gin do prowadzenia ciąży? Byłam u 2.. jeden faszeruje mnie lekami( jestem po poronieniu) a drugi zupełnie nie każe ich brać poza duphastonem. Bardziej odpowiadałby mi ten drugi lekarz, ale wizyty są krótkie. Mam wrażenie, że doktor bardzo się śpieszy...
 
Witam was kobiety. Jak samopoczucie dzisiaj? Mi moje dziecko dało pospać do 8.45 także jestem w końcu wyspana. Jutro do ginekologa a dziś lenistwo z synem. Tylko nie wiem co na obiad zrobić. Jak zwykle z resztą. Pozdrawiam was i życzę miłego dnia.
Lepiej jak wczoraj. Wczoraj był jakiś denny dzień, poza szybkim obiadem nie zrobiłam kompletnie nic.
Dzisiaj większa wena, na obiad ziemniaczki z sadzonym jajem i kefirem, od takie tam proste danie na obiad ale poza tym w piekarniku mam już ciasto.
 
Hej dziewczyny, ja leżę byłam w toalecie u podcierajac się zauważyłam że jest coś jasno różowa z śluzem pisałam do pani doktor która powiedziała że to może być poprostu że zagnieżdża się zarodek, ale jak by się pojawiło więcej to wtedy jechać do szpitala, czy miała któraś z Was tak??
ja wczoraj tak miałam… przeraziłam się. Ale dzisiaj już nic więcej nie ma. Przy podtarciu delikatnie różowy śluz był… mam nadzieje ze nic wiecej się nie pojawi… jak bym zaczelam krwawić to jechałabym na sor…
Mam wielka nadzieje, ze nic jednak się takiego nie stanie i był to pojedynczy incydent i do wtorku będzie dobrze… bo we wtorek pierwsza wizyta…
 
reklama
Cześć dziewczyny ! U mnie OM 29.09 .. z USG termin porodu 8.07 :) czy któraś z Was jest z Lublina i mogłaby polecić dobrego gin do prowadzenia ciąży? Byłam u 2.. jeden faszeruje mnie lekami( jestem po poronieniu) a drugi zupełnie nie każe ich brać poza duphastonem. Bardziej odpowiadałby mi ten drugi lekarz, ale wizyty są krótkie. Mam wrażenie, że doktor bardzo się śpieszy...
Jakimi lekami faszeruje Cię ten pierwszy?
 
Do góry