reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Justyna85 jak po wizycie?
Wszystko dobrze 😀. Bobo już zacnych rozmiarow - 2 cm (8 +5, więc starsze niż z om). ❤️ bije miarowo 182. W takich momentach te wszyatkie dolegliwosxi jakies mniej straszne się wydają.
 

Załączniki

  • 416B124C-450D-47AA-B37A-4DFDBC6CC894.jpeg
    416B124C-450D-47AA-B37A-4DFDBC6CC894.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 71
Wszystko dobrze 😀. Bobo już zacnych rozmiarow - 2 cm (8 +5, więc starsze niż z om). ❤️ bije miarowo 182. W takich momentach te wszyatkie dolegliwosxi jakies mniej straszne się wydają.
Kurde, a ja jakoś zamarlam na usg zero stresu zero emocji, aż lekarz pytająco ba mnie spojrzał i się wymuszenie uśmiechnęłam 😂
 
uff to zacznę od jutra :-) dziś już odpuszczę muszę się mentalnie nastawić :p claxane będziesz brala do końca ciąży ? Bo Mi dziś mówiła ze do końca ... jakoś nie wyobrażam sobie tylu msc i zastrzyków ... ale czego se nie robi 🤰
Ja mam Fraxiparine zastrzyki. Dziś 29 zastrzyk zrobiłam. Czuję się ok. Czasem tylko jak mnie coś zblokuje to nie mogę się ukłuć. Ale wiadomo jak mus to mus. Ostatnio nawet siniaczki się nie robią taką już mam wprawę. 🤪
 
Ja mam Fraxiparine zastrzyki. Dziś 29 zastrzyk zrobiłam. Czuję się ok. Czasem tylko jak mnie coś zblokuje to nie mogę się ukłuć. Ale wiadomo jak mus to mus. Ostatnio nawet siniaczki się nie robią taką już mam wprawę. 🤪
Najgorzej chyba dla mnie zacząć - jestem ogólnie z tych silniejszych nie panikuje przy krwi itd ale jednak perspektywa codziennego kłucia jest dla mnie lekko szokująca
 
Ja się boje igieł [emoji85][emoji85] a po CC z synem musiałam sobie codziennie przez miesiąc robić zastrzyki - masakra [emoji85] i teraz też mnie to czeka... [emoji32]
Najgorzej chyba dla mnie zacząć - jestem ogólnie z tych silniejszych nie panikuje przy krwi itd ale jednak perspektywa codziennego kłucia jest dla mnie lekko szokująca
 
reklama
Do góry