reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Nie wiem jak u ciebie z dostępnością Fraxiparine w aptekach, ale ja miałam ostatnio receptę na 4 opakowania i musiałam jechać na drugi koniec Łodzi, bo tylko tam była taka ilość. Nie można było zrealizować tej recepty w kilku aptekach. We wtorek znowu będę wszczynała poszukiwania, bo zostalo mi tylko 11 strzykawek.
Ja nam fraxiparine i prolutex
 
reklama
uff to zacznę od jutra :-) dziś już odpuszczę muszę się mentalnie nastawić :p claxane będziesz brala do końca ciąży ? Bo Mi dziś mówiła ze do końca ... jakoś nie wyobrażam sobie tylu msc i zastrzyków ... ale czego se nie robi 🤰
Tak, cała ciąża od pozytywnego testu + połóg. Na razie idzie gładko, ale trochę nie wiem jak będę robić zastrzyki w wielki brzuch ;p
 
Nie wiem jak u ciebie z dostępnością Fraxiparine w aptekach, ale ja miałam ostatnio receptę na 4 opakowania i musiałam jechać na drugi koniec Łodzi, bo tylko tam była taka ilość. Nie można było zrealizować tej recepty w kilku aptekach. We wtorek znowu będę wszczynała poszukiwania, bo zostalo mi tylko 11 strzykawek.
Ja też z Łodzi 😀
 
Mam jeszcze jedno pytanie do osób stosujących "coś" dopochwowo - przed chwilą wsadziłam sobie 3 tabletkę luteiny i wkładając ja czułam palcem resztkę poprzedniej tabletki. To normalne?
 
to straszne wieści dla mnie, bo od lipca miałam na umowie faktycznie wykazana pełna wypłatę, wcześniej dużo mniej, ale z kolei od lipca zdążyłam być chyba raz czy dwa na zwolnieniu 😔😔 czyli będą liczyć średnia z tych słabych wypłat. Płakać mi się chce.

Czyli dobrze rozumiem, ze będę miała takie same wypłaty jak w pierwszej ciąży? Pod koniec kwietnia wróciłam do pracy i do listopada udalo mi sie przepracować tylko jeden pełny miesiąc, bo mi syn tak chorował 🤔
 
Nie wiem jak u ciebie z dostępnością Fraxiparine w aptekach, ale ja miałam ostatnio receptę na 4 opakowania i musiałam jechać na drugi koniec Łodzi, bo tylko tam była taka ilość. Nie można było zrealizować tej recepty w kilku aptekach. We wtorek znowu będę wszczynała poszukiwania, bo zostalo mi tylko 11 strzykawek.
Ja również musiałam szukac w kilku aptekach ale clexane. Mówiły babki ze w hurtowniach nie mają, może problem jest z wszystkimi przeciwzakrzepowymi
 
reklama
Jak chodzicie do lekarza to golicie się na łyso? Powiem szczerze że js nie lubię być całkiem tam łysa ale jak chodzę do lekarza to myślę że tsk trzeba. 😂😂
Ostatnio chwaliła się że odkąd pije kole to nie mam zaparć... Niestety od3 dni sie mecze.
 
Do góry