reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Tak [emoji6] u mnie w pracy jedna z pracownic badała betę co 2 dzień chyba przez 2 tygodnie [emoji2955] a jako że mam wgląd do wyników badań to miała raz przyrost na poziomie 45%. Chyba dlatego tak potem latała. Ale już jest ok u niej [emoji846] to początek, wszystko się rozkręca dopiero.
Coś Ty, naprawdę? Jest to jakies pocieszenie.. ale pozniej u niej juz tez byly dobre przyrosty?
 
reklama
Dziewczyny jestem już po zabiegu i dochodzę do siebie. Najważniejsze ze juz po, nie wiem.jak poszło ale podejrzewam ze bez komplikacji i wycięli całość. Muszę odpoczac od tego wszystkiego psychicznie bo mnie.to pokonalo ...ale na pewno nie porzucę marzeń o dziecku i myślę że po nowym roku zaczniemy od nowa 🙂 dbajcie o siebie! Wszystkiego dobrego 😘 życzę Wam żebyście wszystkie tulily w lipcu wymarzone dzieciaczki 💜
Nawet nie wiesz jak Cię podziwiam, że tak dzielnie to znosisz. Wiem, że teraz na pewno jest ciężko, ale trzymam mocno za Ciebie kciuki! Ściskam ❤️🥺
 
Ostatnia edycja:
Ehh, tylko ze moja od początku wydaje mi sie za niska w stosunku do tygodnia ciazy no i teraz ten słaby przyrost. Juz się naczytałam wszedzie na forach, że chyba u nikogo nie skonczylo sie to dobrze - albo się okazało ze to pozamaciczna albo poronienie.. no cóż, jakos tez mi opadły nadzieje. A Ty mialas jakies objawy sugerujące ze to cp?
to moja druga więc mam porównanie, w 1 mialam normalnie miesiączkę a pozniej po kilka.dniach dostalam krwawien i bólów brzucha. Wiedzialam ze.cos jest nie tak, nawet lekka gorączka. Ciaza zakończyła.sie na etapie 1200. Pierwsze badanie beta mialam 700 i pozniej przyrastała wolno przez 2, 3 dni do momentu 1200. Teraz w ciazy na poczatku rosła wzorowo 1 badanie 444 drugie po 48 h 1068. Pozniej prawdopodobnie było wolniej ale nie wiem dokładnie nie badalam.. zero bólów, krwawienia,.dolegliwości.. dzięki Bogu ze wrocilam do.Polski i zrobiłam usg🙏 kochana nie zamartwiaj się przy bedzie 1500 powinno już być coś wiadomo.
 
reklama
Do góry