reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Jezu mi to już się płakać chce bo nic mi nie smakuje, żadna herbata, kawa, soki, woda. Chcę mi się pić a pomyślę i już mi niedobrze. Napiszcie o pijecie i sprawdza się przy wymiotach i mdłości ach. Ostatnio ktoś mi pisał woda lekko gazowana, niby trochę ok ale jak na cały dzień to już źle 😭
Moj lekarz najlepiej do mnie "jak się czujesz "
" tragicznie " a on do mnie "to dobrze lepiej dla dziecka " hehe i gadaj tu z takim. I jakoś po tych słowach mdłości mi przestały przeszkadzać
 
reklama
Jezu mi to już się płakać chce bo nic mi nie smakuje, żadna herbata, kawa, soki, woda. Chcę mi się pić a pomyślę i już mi niedobrze. Napiszcie o pijecie i sprawdza się przy wymiotach i mdłości ach. Ostatnio ktoś mi pisał woda lekko gazowana, niby trochę ok ale jak na cały dzień to już źle 😭
A probowałaś melisę? Mi troszkę pomaga, do tego pierwsze co jem to banan, ale taki jeszcze niedojrzały (mniej pachnie, więc łatwoej go wcisnąć). No i mandarynki... Mdłosci nie przechodzą ale są delikatniejsze. Znajdz coś, chociaż jedwn produkt, ktory nie zwracasz i się nim zapychaj, jak jest pusty żołądek to się niestety pogarsza. Pocieszające jest to, ze nie dlugo powinno nam zacząć odpuszczać. Ktory tydzien masz?
 
Spróbuj może ta.glukoze (ważne aby był schłodzona) [emoji6]Zobacz załącznik 1341823
Na czym w ogóle polega to badanie z glukozą na czczo ? Trzeba mieć swoją ?
Jezu mi to już się płakać chce bo nic mi nie smakuje, żadna herbata, kawa, soki, woda. Chcę mi się pić a pomyślę i już mi niedobrze. Napiszcie o pijecie i sprawdza się przy wymiotach i mdłości ach. Ostatnio ktoś mi pisał woda lekko gazowana, niby trochę ok ale jak na cały dzień to już źle 😭
Ja tam akurat nie mam problemów z ciążowymi wymiotnikami ale na początku 6t przez 2 dni było mi cały czas niedobrze, mdliło mnie, odbić mi się nie umiało ( z ręką na sercu maks 2 razy troszeczkę wymiotywałam, prawie tyle co nic więc nawet nie wiem czy to liczyć ) ... i wypiłam na eks całą szklankę takiej coca-coli z tej małej szklanej butelki ...
Mnie akurat po tym jak ręką odjął przeszły jakiekolwiek nudności i zamulenia.

W zeszłym tygodniu może i mnie nie muliło, ale mam codziennie od późnego popołudnia straszne wzdęcia. I jakoś tak nie chciało mi przejść, gniotło mnie w brzuchu... to mąż kupił mi piwo bezalkoholowe (0,0%). Parę pożądnych beknięć i od razu lepiej na wątpiach.

Z tym, że każdy organizm jest inny ...
Niektóre koleżanki rozpisują się o herbatkach, a ja nic ciepłego nie wypiję. Kawa odpadła bo mi niesmakuje totalnie, herbata też ... tak jakoś zrobię dwa łyki to więcej nie wypiję, mam wrażenie ze ona mi w ustach rośnie.

Ja pamiętam za nastolatki jak jelitówka była i mi przejść nie chciało ... tydzień, nad szpitalem się już zastanawiali. I taki starszy lekarz tylko na mnie popatrzył i do mojej mamy : przestańcie to dziecko tak katować i dajcie jej coca-coli i słone paluszki... do dzisiaj nie wiem czy to organizm sam w końcu zwalczył tę jelitówkę czy to faktycznie na cola wszystko wyżarła.
 
Dziewczyny a jak tam u was że śluzem? Dzisiaj jak sie podtarlam to na papierze mialam taki maly gesty i rozciągliwy sluz i zastanawiam sie czy to okej. Zaraz wchodzę do gina to sie spytam o to.
 
reklama
Do góry