reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    72,4 KB · Wyświetleń: 34
reklama
A właśnie wczoraj na wizycie odebrałam wyniki które robiłam ostatnio i glukoze mam 103 i już mnie na obciążenie wysłał. Bede pić to swinstwo🤮
 
Moim om było krwawienie po poronieniu samoistnym czyli 8.10 i według tego jest 7t4d a według usg 7t3d i termin na 16.07
ja mam OM 09.10, z usg z w sobote mi wyszlo 5+2, był widoczny tylko pecherzyk ciazowy 1,13cm i pecherzyk zółkowy 3,7mm. i sie zastanawiam czt "cos" będzie widac w czwartek :D narazie terminu mi nie ustalił, zobaczymy co z tego wyniknie... :)
 
ja mam OM 09.10, z usg z w sobote mi wyszlo 5+2, był widoczny tylko pecherzyk ciazowy 1,13cm i pecherzyk zółkowy 3,7mm. i sie zastanawiam czt "cos" będzie widac w czwartek :D narazie terminu mi nie ustalił, zobaczymy co z tego wyniknie... :)
Napewno będzie dobrze najważniejsze że jest pęcherzyk z pęcherzykiem żółtkowym a nie puste jajo. A ty jakie masz cykle bo niewiem czy dobrze kojarzę ale jakies chyba długie???? Ja owulacje mialam 15.10 na 100 % bo mnie zawsze jajnik boli wtedy bardzo
 
Napewno będzie dobrze najważniejsze że jest pęcherzyk z pęcherzykiem żółtkowym a nie puste jajo. A ty jakie masz cykle bo niewiem czy dobrze kojarzę ale jakies chyba długie???? Ja owulacje mialam 15.10 na 100 % bo mnie zawsze jajnik boli wtedy bardzo
wydaje mi sie ze owulacja byla 23.10 bo wtedy robilam test i wyszlo ze mam i wtedy wspołżyliśmy. cykle różne 29, 47, 30, 28, 42, 23 w cały świat hehe :)
 
reklama
A jakie herbaty pijecie? Na Rooibosa już patrzeć nie mogę
Jezu mi to już się płakać chce bo nic mi nie smakuje, żadna herbata, kawa, soki, woda. Chcę mi się pić a pomyślę i już mi niedobrze. Napiszcie o pijecie i sprawdza się przy wymiotach i mdłości ach. Ostatnio ktoś mi pisał woda lekko gazowana, niby trochę ok ale jak na cały dzień to już źle 😭
 
Do góry