reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A probowałaś melisę? Mi troszkę pomaga, do tego pierwsze co jem to banan, ale taki jeszcze niedojrzały (mniej pachnie, więc łatwoej go wcisnąć). No i mandarynki... Mdłosci nie przechodzą ale są delikatniejsze. Znajdz coś, chociaż jedwn produkt, ktory nie zwracasz i się nim zapychaj, jak jest pusty żołądek to się niestety pogarsza. Pocieszające jest to, ze nie dlugo powinno nam zacząć odpuszczać. Ktory tydzien masz?
Dziś 9+2, kupię melisę ale mogę ją nic w dużych ilościach?
 
reklama
A właśnie wczoraj na wizycie odebrałam wyniki które robiłam ostatnio i glukoze mam 103 i już mnie na obciążenie wysłał. Bede pić to swinstwo🤮
Nie martw się ja już po pierwszym obciążeniu:)
Nie będziesz pierwsza:)
W doagnostyce dali mi jakaś cytrusowa glukozę i nawet weszła:)
Duphaston to progesteron syntetyczny a Luteina naturalny. Duphaston jest w formie tabletek doustnych a Luteina podjęzykowych lub dopochwowych.
Duphastonu nie podwyższa progesteronu we krwi a Luteina podwyższa…
Ja mam od poczatku bardzo dużo śluzu, gesty biały na bieliźnie ale bezwonny
Ja na początku miałam dużo… teraz już mniej…
 
Dziewczyny a jak tam u was że śluzem? Dzisiaj jak sie podtarlam to na papierze mialam taki maly gesty i rozciągliwy sluz i zastanawiam sie czy to okej. Zaraz wchodzę do gina to sie spytam o to.
Ja mam od początku praktycznie, podpytam swojego i daj znać. ,[emoji6]
Ja następnym razem do gin idę z kartką bo jak ostatnio byłam to normalnie dziura w głowie, nie wiedziałam co chciałam, albo z radości że serce widziałam..
 
reklama
Do góry