reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
A szefowa już wie o ciąży?
Tak tak wie, bo ja w pracy krwotoku dostałam na wieczornej zmianie i od razu na SOR i następnego dnia szefowa od razu dzwoniła co się stało że z pracy uciekłam.

Czort z nią. Jak sobie pomyślę teraz te warunki, zimno, mokro, na hali się zgrzejesz przy cięższym dniu a tu nagle na zewnątrz trzeba wyjść, kaloryfery są ciepłe ( pfff raczej letnie ) do 12:00 bo potem szefowa idzie do domu to już nie trzeba palić, na popołudniówce pod wieczór to już każdy w kurtce robi i w czapce brrrrr... a w domu ciepluuutko 😊😊😊 i przyjemnie ...

A jeszcze teraz jak od przychodni wracałam to śnieg tak dość mocno pruszy, biało dookoła ... wczoraj sobie część okien umyłam , dzisiaj jak będzie rak sypać to będę sople odplątowywać do powieszenia na balkonie ... i tak te święta się powoli zbliżają ... i od razu jestem spokojniejsza 😊
 
Haha :D w sumie ja wczoraj też poszłam do innego lekarza, żeby sie uspokoić przed wizytą 10.12.
Nie można się tak stresować, bo to tylko szkodzi dziecku.
Zapisałam się właśnie na badania pierwsze prenatalne i tam gdzie chcę zrobić to oczywiście z funduszu europejskiego nie ma już miejsc ;/
Myślicie, że dostanę skierowanie od mojego gina tak po prostu? Ten wczoraj nie chciał mi wypisać, bo jestem za młoda :D (31lat)
Ja mam 35 więc z automatu mi dał bez pytania. Ja jadę do Gliwic do Kliniki Serafin.

Mam tu skierowanie i tu mam wypisane warunki do prenatalnych na darmowe:
-35 lat
- wystąpienie w poprzedniej ciąży aberracji chromosomowej
-stwierdzenie aberracji chromosomowej u ciężarnej lub ojca dziecka
- stwierdzenie nieprawidłowego wyniku usg wskazujacego na ryzyko aberracji chromosomowej lub wady płodu.
 
reklama
Do góry