reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny! ja byłam wczoraj na jeszcze jednej wizycie USG, bo poprzednio pęcherzyk niby był za mały.
Widziałam juz serduszko <3 i wszystko jest ok.
Jakoś ciągle do mnie nie dociera, że jestem w ciąży. Może to przez brak objawów.

Życzę wam miłego dnia!
ile czasu upłyneło od czasu tych wizyt? ja bylam w sobote i nie bylo widac zarodka i mam wizyte w czwartejk i sie zastanawiam czy bedzie juz widac :D
 
ile czasu upłyneło od czasu tych wizyt? ja bylam w sobote i nie bylo widac zarodka i mam wizyte w czwartejk i sie zastanawiam czy bedzie juz widac :D
u mnie było 6+3 a poprzednio byłam 18.11 i nic praktycznie ni ebyło widać jeszcze, ale wtedy dopiero zaczęłam przyjmowac progesteron.

Jejku ale często chodzisz :D
 
u mnie było 6+3 a poprzednio byłam 18.11 i nic praktycznie ni ebyło widać jeszcze, ale wtedy dopiero zaczęłam przyjmowac progesteron.

Jejku ale często chodzisz :D
hmmm często? :) byłam w sobote pierwszy raz :) bo w ogole to skomplikowane :D mialam mieć 1. wizyte na 09,12 ale z moich wyliczen (OM 09.10) wynikało ze to by był juz 9 tc i mowie za pozno i uprosilam ich o zmiane wizyty i zmienili mi na 02.12. w miedzy czasie zapisalam ze do innego gina na 29.11 ale odwolalam :) no ale nie wytrzymałam i w piatek zapisalam sie na sobote na 1. wizyte bo juz bylam w takim stresie :D hehe to moja 1. ciaza i panikuje, a tam wyszlo ze to dopeiro 5+2, dlatego na spokojnie moglam isc tego 09.12 gdybym wiedziala :) no ale :D także ide w czwartek na drugą wizyte i zobaczymy czy cos bedzie widac :D wydaje mi sie ze nie barodzo.... no ale... nastepne wizyty niech juz ustala lekarz ja musze sie wyluzowac :D i troche spokojniej podejsc choc to trudne, nie sadzilam ze ciaza to bedzie taki stres!!!!
 
hmmm często? :) byłam w sobote pierwszy raz :) bo w ogole to skomplikowane :D mialam mieć 1. wizyte na 09,12 ale z moich wyliczen (OM 09.10) wynikało ze to by był juz 9 tc i mowie za pozno i uprosilam ich o zmiane wizyty i zmienili mi na 02.12. w miedzy czasie zapisalam ze do innego gina na 29.11 ale odwolalam :) no ale nie wytrzymałam i w piatek zapisalam sie na sobote na 1. wizyte bo juz bylam w takim stresie :D hehe to moja 1. ciaza i panikuje, a tam wyszlo ze to dopeiro 5+2, dlatego na spokojnie moglam isc tego 09.12 gdybym wiedziala :) no ale :D także ide w czwartek na drugą wizyte i zobaczymy czy cos bedzie widac :D wydaje mi sie ze nie barodzo.... no ale... nastepne wizyty niech juz ustala lekarz ja musze sie wyluzowac :D i troche spokojniej podejsc choc to trudne, nie sadzilam ze ciaza to bedzie taki stres!!!!
Haha :D w sumie ja wczoraj też poszłam do innego lekarza, żeby sie uspokoić przed wizytą 10.12.
Nie można się tak stresować, bo to tylko szkodzi dziecku.
Zapisałam się właśnie na badania pierwsze prenatalne i tam gdzie chcę zrobić to oczywiście z funduszu europejskiego nie ma już miejsc ;/
Myślicie, że dostanę skierowanie od mojego gina tak po prostu? Ten wczoraj nie chciał mi wypisać, bo jestem za młoda :D (31lat)
 
@Andziulka30+
Powodzenia dzisiaj dziewczyny. Niech serduszka pieknie dla was zabija 💙💙💙💙 bedziemy czekac na same dobre wiesci 💪

Wrzuce moj tyci kamyczek do osobnego watku - prosze nie stygmatyzujmy dziewczyn ktore poronily i o tym wspominiaja i nie mowmy ze przez nie ktos sie bardziej stresuje. To nie ich wina i one wszystkie z osobna juz bardzo wiele przeszly. Ja osobiscie bardzo im dziekuje ze dziela sie z nami, obcymi ludzmi malymi czastkami tych smutnych historii. To mogla byc kazda z nas.
Badzmy dla siebie wyrozumiale i patrzmy na zycie rowniez z perspektywy innych.

Milego dnia Lipcoweczki 💙
 
Haha :D w sumie ja wczoraj też poszłam do innego lekarza, żeby sie uspokoić przed wizytą 10.12.
Nie można się tak stresować, bo to tylko szkodzi dziecku.
Zapisałam się właśnie na badania pierwsze prenatalne i tam gdzie chcę zrobić to oczywiście z funduszu europejskiego nie ma już miejsc ;/
Myślicie, że dostanę skierowanie od mojego gina tak po prostu? Ten wczoraj nie chciał mi wypisać, bo jestem za młoda :D (31lat)
Jeśli widzi jakieś inne wskazania to powinien dać…
Bo wiekiem to od 35 przysługuje…
 
Haha :D w sumie ja wczoraj też poszłam do innego lekarza, żeby sie uspokoić przed wizytą 10.12.
Nie można się tak stresować, bo to tylko szkodzi dziecku.
Zapisałam się właśnie na badania pierwsze prenatalne i tam gdzie chcę zrobić to oczywiście z funduszu europejskiego nie ma już miejsc ;/
Myślicie, że dostanę skierowanie od mojego gina tak po prostu? Ten wczoraj nie chciał mi wypisać, bo jestem za młoda :D (31lat)
u nas są darmowe prenatalne w woj opolskim bo jest jakiś program Link do: Opolska Mama i Dziecko :)
 
reklama
Do góry