reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
No i nadszedł tydzień mojej wizyty ❤️ w piątek mam druga wizytę. I zastanawiam się czy po wizycie powiedzieć dziecia czy czekać do prenatalnych. Dziewczyny które mają już termin prenatalnych jak wam wypada. Mi na 12+3 tak późno mi się wydaje.
Moje prenatalne wypadają w 12+2 więc luzik. Ja gdy dzwoniłam się umóić na wizytę to babka zapytała kiedy miałam ostatni okres i powiedziała że zaraz policzy kiedy wypadnie 12 tydzień ... i wtedy podała mi wolny termin .
Ja mam 23grudnia akurat przed Wigilią 🙄
Dzięki Bogu Wigilię robi teściowa bo tyle robotyvw domu przed samymi Świętami a tu badania o godzinie 10, 50km drogi od nas.


Ale dużo wizyt dzisiaj 😘😘😘 czekamy na wieści ❤
 
Moje prenatalne wypadają w 12+2 więc luzik. Ja gdy dzwoniłam się umóić na wizytę to babka zapytała kiedy miałam ostatni okres i powiedziała że zaraz policzy kiedy wypadnie 12 tydzień ... i wtedy podała mi wolny termin .
Ja mam 23grudnia akurat przed Wigilią 🙄
Dzięki Bogu Wigilię robi teściowa bo tyle robotyvw domu przed samymi Świętami a tu badania o godzinie 10, 50km drogi od nas.


Ale dużo wizyt dzisiaj 😘😘😘 czekamy na wieści ❤
Ja prenatalne 22,12 także idziemy prawie idento
 
Dziewczyny a wy prenatalne macie na nfz czy prywatnie, że już umówione jesteście ?🙈
U mnie wypada 12 tc dopiero na przełomie ostatniego tygodnia grudnia i stycznia i się zastanawiam czy już dzwonić i się zapisywać czy jeszcze poczekać. Oczywiście ja prywatnie będę robić, bo nfz nie spełniam kryteriów 😜
 
reklama
Do góry