reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Mi nie chodzi o wstyd tylko jak piszesz, akurat mój mąż jest górnikiem a ja nie pracuje, i samej przed sobą mi tak głupio. Nigdy nie było tak że on leżał a ja zasowalam i zawsze jak tylko był pomagał. Ale przy ciążach z córkami nie czułam się tak źle, tu jestem już starsza myślę że to też ma wpływ 🤣 dziewczyny a o której chodzicie spać? Ja od 3 dni idę 20.30 z córką co zawsze chodziłam najwcześniej 23 🤣
Moje dziecko chodzi 21.30 :/ więc jedyna opcja dla mnie to właśnie 21.30.. ale już jak chcę coś obejrzeć to ta 23 czy północ nas zastaje :(
 
Mój też i dlatego myślę o siedzącym z pasami, aby go przy maluchu ogarnąć jak będę z dwójką sama [emoji23][emoji41]
Taaakkk ja z moim gałganem to bym chyba go wiązała pasami I mocowała kulę do nogi a i tak podejrzewam, że by gonił. Teraz ma 4 lata, będzie miał prawie 5 jak się dzidziul urodzi i już jest zupełnie inaczej :)
 
reklama
Mój syn zasypia max 21 ja się godzinkę jeszcze pokręcę , umyje i idę spać [emoji85] syn mnie rozpieszcza, bo wstaje 7.30/8 ale ja jestem nieprzytomna rano [emoji85][emoji85][emoji85]
Moje dziecko chodzi 21.30 :/ więc jedyna opcja dla mnie to właśnie 21.30.. ale już jak chcę coś obejrzeć to ta 23 czy północ nas zastaje :(
 
Do góry