reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja już po badaniu i jednak nie 7 tc a 5, owu się musiała przesunąć, za wiele widać nie było, doktor kazał przyjść za 2 tyg, wrzucam foto, co o tym myślicie? Będzie cos z tego ;)?
Pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym, jak na moje oko skoro 5t. Lekarz nic nie mówił?

@Ewelina& Tak w 5-6 tyg to na spanie brało mnie już o 19. Masakra bo ja nigdy tak wcześnie nie chodziłam spać. Ale teraz gdy jestem na końcówce 8t to chodzę o 22-23 czyli tak jak zwykle. Bydzę się około 2-3 na siku i śpię tak średnio do 6rano.
 
reklama
Nie pomyliłaś z ibuprofenem? Moi ginekolog (wszyscy 3) właśnie mówił, że na bol paracetamol.
Pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym, jak na moje oko skoro 5t. Lekarz nic nie mówił?

@Ewelina& Tak w 5-6 tyg to na spanie brało mnie już o 19. Masakra bo ja nigdy tak wcześnie nie chodziłam spać. Ale teraz gdy jestem na końcówce 8t to chodzę o 22-23 czyli tak jak zwykle. Bydzę się około 2-3 na siku i śpię tak średnio do 6rano.
No właśnie to mówił i ze trzeba poczekać na zarodek, i stad pyt. Czy zarodek będzie? Czy są takie przypadki ze się nie rozwinie 🧐? Pytam bo mam mętlik
 
To jeszcze tylko dodam, że pocieszyła mnie informacją, że babki po 30 (ja mam 34), które już mają mniej kolagenu w skórze niż ich młodsze koleżanki, rzadziej mają drastyczne rozstępy, bo skóra nie jest już tak gęsta i latwiej się dostosowuje.
Będę miała 32 w maju także w sumie pocieszające 😅
 
Ja zawsze byłam dętka o 22 teraz ciężko mi zasnąć i czesto kolo 12 lub później zasypiam. I od kilku dni po 3 się budzę na siku i potem mam problem zeby znowu zasnąć 😂
 
I jak przechodzili za tym 2 albo 3 razem ??? No bo właśnie pracuje w firmie której jest 100 osób przeanalizowałam wszystkich nikt nie miał 2 razy mąż w pracy ma z 2000 osób zna może z 500 to też nie zna nikogo kto by miał 2 razy nawet swojej kosmetyczki pytałam się to powiedziała że ma takich klientów którzy mieli raz albo wogole wiec szczeze nie wydaje mi się żeby czesto się zdążała ta choróba drugi raz albo jeszcze kolejny
wiesz co to chyba kwestia indywidualna. Jak wszystko przy tym wirusie. Mama mojej znajomej pierwszy raz przeszła tak że przeleżała go w domu z gorączką i osłabieniem organizmu, a drugi raz niestety nie przeszła i zmarła kilka godzin bo otrzymaniu wyniku. Ja pracuje w baku, dziennie mamy styczność z dziesiątkami osób- często zdarzało się że w trakcie rozmowy z klientem przyznawał się do tego że jest na kwarantannie i na chwilę wyskoczył tylko do banku coś załatwić. I dużo z nas niestety przechodziło to już dwa razy - większość łagodnie, ale zdarzają się przypadki ciężkie.
 
U mnie wczoraj wg om 6+0 a na USG było widać tylko pęcherzyk i ciałko żółte (choć ja go nie widze, ale ja słaba w te rzeczy jestem [emoji85]) więc wg lekarza ciąża jest młodsza.
Ja już po badaniu i jednak nie 7 tc a 5, owu się musiała przesunąć, za wiele widać nie było, doktor kazał przyjść za 2 tyg, wrzucam foto, co o tym myślicie? Będzie cos z tego ;)?
IMG_20211126_133741.jpeg
 
Dziewczyny, ja jestem po pustym jaju płodowym. Jak byłam na usg to w 5tc był sam pęcherzyk ciążowy, bez pęcherzyka żółtkowego. U Was jest pęcherzyk żółtkowy, więc to na pewno nie jest taki przypadek jak mój, za ok tydzień powinien się pojawić zarodek, także spokojnie 😉
 
reklama
Dziękuję za Twoją wypowiedź [emoji3590]
Dziewczyny, ja jestem po pustym jaju płodowym. Jak byłam na usg to w 5tc był sam pęcherzyk ciążowy, bez pęcherzyka żółtkowego. U Was jest pęcherzyk żółtkowy, więc to na pewno nie jest taki przypadek jak mój, za ok tydzień powinien się pojawić zarodek, także spokojnie [emoji6]
 
Do góry