reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja dziś wzięłam urlop na żądanie bo tak mi się nie chciało wstać o 5:)
Myślałam ze pospie do południa ale 7:40 oczy jak 5 zł….
Posprzątałam cały dom…i stwierdzam ze chyba doszło mi 30 lat….
Mam taka zadyszkę i ciężkie ruchy…
Jak jakaś stara baba😂
 
reklama
Ja niestety się z Wami żegnam. Wczoraj na USG brak dalszego rozwoju. Odstawiłam leki. Czekam na "oczyszczenie się" A jak nie to w przyszłym tyg zabieg.
Trzymam za Was kciuki! Oby wszystko u Was było dobrze i bez komplikacji.
Jesteś pewna? Może warto iść do innego lekarza. Zbadać betę. Który to Tc?
Może nie warto się poddawać, przykro mi.
 
Wróciłam do leżakowania. Może to faktycznie przez to bo za szybko zaczęłam wynajdywać sobie roboty w domu ?
Mam jeszcze Duphaston, lekarz powiedział że mam brać już tylko 1x dzień skoro wszystko u mnie jest w poządku, ale widocznie było dobrze bo leżałam. Więc teraz wzięłam drugą tabletję i jutro też wezmę dwie.
No i jednak mam sygnał żeby tak nie szaleć.
 
Wróciłam do leżakowania. Może to faktycznie przez to bo za szybko zaczęłam wynajdywać sobie roboty w domu ?
Mam jeszcze Duphaston, lekarz powiedział że mam brać już tylko 1x dzień skoro wszystko u mnie jest w poządku, ale widocznie było dobrze bo leżałam. Więc teraz wzięłam drugą tabletję i jutro też wezmę dwie.
No i jednak mam sygnał żeby tak nie szaleć.
Odpoczywaj i myśl pozytywnie!!
Masz możliwość zadzwonić do lekarza?
Dla pocieszenia powiem ze moja siostra tak płaciła przez cały pierwszy trymestr i wszystko się szczęśliwie skonczylo :)
 
Wurm jest dla mnie koszmarny 🙈 byłam raz. Dr Śliz z Ginemedica (Budynek Ovo) i chciałabym dr Hapona z LuxMedu. Ale zobaczymy. Na razie nie mam wybranego.
Ja byłam teraz pierwszy raz u Wurm. Koleżanka mi go bardzo polecała. Po pierwszej wizycie nie powiem czy jestem zadowolona czy nie. Zastanawiałam się, żeby polować na dr Śliz, ale nie wiem jakie mam szanse na powodzenie akcji bo o tym też słyszałam dobre opinie. Czemu dla Ciebie Wurm koszmarny? Może uda mi się coś jeszcze dojrzeć ;)
 
reklama
Do góry