reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja od początku zero objawow typowo ciążowych 🙊 ale mam zapalenie dziasel wiec również cierpię.. 😬 choć I tak już jest dużo lepiej niż kilka dni temu. Pobolewa mnie brzuch momentami tak z 2 albo 3 razy na dzień jakbym miala okres dostac ale przestaje po 20 sekundach. Kłucie tez mam czasami i lekkie bóle pleców, nie jest to uciążliwe 😅 Dzisiaj pierwszy raz skorzystałam z przywilejów ciążowych i nie musiałam tak długo czekać w kolejce do pobrania krwi. Dziwne uczucie 😁 wynik morfologi już mam, cukier mam 90 norma do 99 więc muszę się kontrolować😏 tarczycowe w normie tez. Czekam cala w nerwach na betę i progesteron🤯
 
reklama
Ja od początku zero objawow typowo ciążowych [emoji87] ale mam zapalenie dziasel wiec również cierpię.. [emoji51] choć I tak już jest dużo lepiej niż kilka dni temu. Pobolewa mnie brzuch momentami tak z 2 albo 3 razy na dzień jakbym miala okres dostac ale przestaje po 20 sekundach. Kłucie tez mam czasami i lekkie bóle pleców, nie jest to uciążliwe [emoji28] Dzisiaj pierwszy raz skorzystałam z przywilejów ciążowych i nie musiałam tak długo czekać w kolejce do pobrania krwi. Dziwne uczucie [emoji16] wynik morfologi już mam, cukier mam 90 norma do 99 więc muszę się kontrolować[emoji57] tarczycowe w normie tez. Czekam cala w nerwach na betę i progesteron[emoji2962]

Czekam razem z Tobą i mocno zaciskam kciuki za dobre wyniki! [emoji110] Dzisiaj masz też wizytę prawda?
 
Dziewczyny przyszla mi beta 3831. Wynik odpowiada tygodniom tylko kurde... martwi mnie to że jak badałam HCG ( nie bete) to mialam 27.10 -444 a 29.10 1068 więc roslo ładnie ale to było hcg całościowe a nie beta... wiecie jak to się ma do siebie bo zaczynam lekko wariować 🤯
 
reklama
Do góry